Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank

Garmin FENIX 7X Solar 51mm - Czarny z czarnym paskiem 010-02541-01

Garmin FENIX 7X Solar 51mm - Czarny z czarnym paskiem 010-02541-01
  • Kod produktu: 0000003510s
  • Chwilowy brak towaru
  • Gwarancja 24 miesiące
2 305,00 zł z VAT (1 873,98 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Garmin FENIX 7X Solar 51mm - Czarny z czarnym paskiem - 010-02541-01DALEJ. MOCNIEJ. PRZEZ SIEDEM DNI W TYGODNIU.
Podejmij każde wyzwanie, korzystając z wytrzymałego multisportowego zegarka GPS fēnix 7X Solar. Jego soczewka solarna Power Glass™ wydłuża czas pracy baterii — zasilając zaawansowane funkcje treningowe, aplikacje sportowe, czujniki monitorujące zdrowie i samopoczucie oraz wiele innych funkcji.

Doładuj baterię za pomocą światła słonecznego, aby rzadziej ładować urządzenie.
Rób więcej. Ładuj rzadziej. Ładowanie energią słoneczną pozwala uzyskać nawet 37 dni pracy baterii w trybie zegarka3.
Jak sobie radzi Twój organizm? Pomiar tętna na nadgarstku1 i pulsoksymetr2 zapewnią Ci dokładne dane.
Bieg i rower — skup się na nich. Śledzenie Twoich statystyk — na tym skupimy się my.
Słuchaj ulubionych utworów dzięki możliwości odtwarzania muzyki na nadgarstku i bez korzystania z telefonu.
Gdy zrobi się ciemno, dzięki wbudowanej latarce LED nic Cię nie zatrzyma,

BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ
Uzyskaj do 28 dni działania baterii w trybie zegarka, dodatkowe 9 dni podczas ładowania energią słoneczną3 oraz do 89 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 33 godzinami podczas ładowania energią słoneczną5.

Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI
Nowa, ultrawytrzymała sportowa konstrukcja z duży wyświetlacz 1,4″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 51 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI
Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

NARCIARSTWO SKITUROWE I JAZDA NA SNOWBOARDZIE
Od teraz te profile aktywności automatycznie rozpoznają podejścia i zjazdy. Dzięki temu możesz włączyć aktywność na samym początku i nie martwić się zmianą profilu, ponieważ zegarek będzie je prawidłowo śledził przez cały dzień.
Pomiar dynamiki biegów narciarskich

Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie dokładniej określać obciążenie treningowe.

FUNKCJE SURFINGOWE
Łap fale. Ten zegarek z serii fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM
Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

ĆWICZENIA HIIT
Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o dużej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE
Przeglądaj cały tydzień codziennych sugestii treningowych, które aktualizują się po każdym biegu lub jeździe na rowerze, aby zoptymalizować Twój proces treningowy i regenerację. Sugestie dopasowane są również do startów zapisanych w kalendarzu Garmin Connect.

SYMULACJA CZASU WYŚCIGU
Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

TECHNOLOGIA PACEPRO™
Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

FUNKCJA CLIMBPRO
Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

WSKAZÓWKI TEMPA DOSTOSOWANE DO PROFILU TRASY
Nie strać sił przed zakończeniem aktywności. Po skonfigurowaniu pól danych biegu, łatwiej zrozumiesz w jaki sposób dostosować tempo do planu w różnych warunkach terenowych.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI
Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dopasowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne dane.

WYTRZYMAŁOŚĆ W CZASIE RZECZYWISTYM
Korzystaj z monitorowanie wydolności aby monitorować i kontrolować wysiłek, co pomoże uniknąć nadmiernego przeciążenia na początku dystansu biegowego lub kolarskiego.

ASYSTENT ODPOCZYNKU
Po każdym treningu czas regeneracji informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.
Widżet wyścigu

Przygotuj się do następnego startu dzięki wskazówkom treningowym, codziennym spersonalizowanym sugerowanym treningom i przewidywaniom czasu ukończenia na podstawie informacji o trasie, pogodzie i wynikach.

NADGARSTKOWY POMIAR MOCY BIEGOWEJ
Sprawdź jaką moc generujesz na szlaku lub drodze, aby móc lepiej zarządzać swoim wysiłkiem i udoskonalić trening. Nie są wymagane żadne akcesoria.

POMIAR DYNAMIKI BIEGU W ZEGARKU
Ten smartwatch mierzy kluczowe parametry biegu, takie jak rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i wiele innych parametrów.
Status zmienności tętna

Uzyskaj głębsze zrozumienie ogólnego stanu zdrowia, treningu i odpoczynku dzięki zmienność tętna, podczas snu, w oparciu o technologię opracowaną przez nasz zespół Firstbeat Analytics™.

Stan wytrenowania
Korzystając z nowych pomiarów, takich jak status zmienności tętna, historia ostatnich ćwiczeń i wydajność, można łatwo uzyskać wgląd w swój ogólny wysiłek i dowiedzieć się, czy trening jest efektywny, czy jesteś w szczycie formy lub się przemęczasz.

Gotowość do treningu
Z samego rana otrzymasz ocenę gotowości do treningu oszacowaną na podstawie jakości snu, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu będzie można określić, czy dzień jest odpowiedni dla intensywnego treningu, czy raczej odpoczynku.

OCENA POZIOMU WYTRZYMAŁOŚCI
Ta funkcja oblicza zdolność do utrzymania wydłużonego wysiłku i łączy dane treningowe pochodzące ze wszystkich aktywności sportowych, aby umożliwić zrozumienie wpływu treningu na ogólną wytrzymałość. Ten dynamiczny pomiar wykorzystuje informacje o pułapie tlenowym, krótko- i długoterminowym obciążeniu treningowym oraz innych czynnikach, aby ocenić poprawę sprawności fizycznej przy wykorzystaniu większej ilości danych niż tylko tych o pułapie tlenowym.

OCENA FORMY NA PODBIEGACH
Ta funkcja mierzy zdolność do biegania pod górkę i ocenia postępy w miarę upływu czasu w oparciu o pułap tlenowy i historię treningową. Oblicza siłę podczas pokonywania stromych podbiegów oraz wytrzymałość podczas pokonywania długich podbiegów, a ponadto mierzy wydajność na przestrzeni czasu.

WBUDOWANA LATARKA
Wbudowana latarka wielodiodowa poprowadzi Cię w warunkach słabego oświetlenia, zapewniając szybki dostęp do jasnego, stabilnego strumienia światła.

OUTDOOR MAPS+
Opcjonalna subskrypcja usługi Outdoor Maps+ zapewnia dostęp do map premium (pokrycie wyłącznie Stanów Zjednoczonych) i zdjęć satelitarnych (pokrycie globalne) pobieranych bezpośrednio do zegarka.

PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK™
Z łatwością nawiguj na szlaku za pomocą szybkiego podglądu. Zobacz odległość do następnego skrzyżowania szlaków, a także jego nazwę.

CZUJNIKI ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru monitorującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

MAPY PÓL GOLFOWYCH
Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

MAPY SKIVIEW™
Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów oraz oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

MAPY TOPOACTIVE
Pobierz Mapy Topoactive z dowolnego miejsca na świecie, aby mieć pewność, że nigdy nie zgubisz drogi. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe pobieranie i aktualizowanie map oraz oprogramowania bez użycia komputera.

PRZED TOBĄ
Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki efektywności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

MENEDŻER ZASILANIA
Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

RAPORT PORANNY
Zaraz po przebudzeniu otrzymasz informacje o swoim śnie, odpoczynku, i możliwościach treningowych — wraz ze stanem zmienności tętna, oceną gotowości do treningu i prognozą pogody. Dostosuj raport, aby wyświetlić wybrane dane.

FUNKCJA DORADCY W ZAKRESIE JET LAGU
Zminimalizuj skutki jet lagu za pomocą wskazówek dotyczących spędzania czasu na słońcu, harmonogramu snu i ćwiczeń podczas kolejnej długiej podróży. Wpisz szczegóły podróży do kalendarza w aplikacji Garmin Connect™ na smartfon i obserwuj sposób, w jaki Twój zegar biologiczny dostosowuje się do następnego celu podróży.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA
Technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności oraz zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

Pulsoksymetr
Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

SLEEP SCORE I ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE SNU
Uzyskaj szczegółowe informacje o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te informacje można wyświetlić w specjalnym widżecie, który zawiera ocenę jakości snu i jego statystyki.

Wykrywanie drzemek
Zegarek automatycznie zarejestruje drzemkę, aby sprawdzić, jakie korzyści przynoszą one Twojemu organizmowi oraz ile czasu powinny trwać.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
Sprawdź poziom energii organizmu optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku¹.

MONITOROWANIE ODDECHU
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™
Zapisz 2-minutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno1, zmienność tętna, pulsoksymetr2, oddech i stres. Następnie wygeneruj raport z tymi statystykami w aplikacji Garmin Connect™ na zgodnym smartfonie, aby go udostępnić.

MONITOROWANIE NAWODNIENIA
Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

APLIKACJE MUZYCZNE
Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

MONITOR AKCJI
Śledź do 50 ulubionych akcji7bezpośrednio na nadgarstku dzięki aplikacji Stocks. Wystarczy rzut oka, aby w łatwy sposób sprawdzać akcje i monitorować ich ceny oraz trendy w ciągu dnia.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

CONNECT IQ™ STORE
Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.


SPECYFIKACJA
- Ocena jakości snu i statystyki   
- Czas pracy baterii (tryb zegarka)    Up to 28 days/37 days with solar
- Codzienne sugestie treningowe   
- Saturacja na podstawie pomiaru pulsoksymetru   
- Latarka LED   
- Garmin Pay™   
- Pamięć na muzykę   
- Ocena gotowości do treningu   
- Stan wytrenowania   
- Rodzaj wyświetlacza    Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
- Ładowanie energią słoneczną   
- Ekran dotykowy   
- Klasa wodoszczelności zegarka    10 ATM

Ogólne
MATERIAŁ SOCZEWKI - Power Glass™
Materiał ramki - Stal nierdzewna
Obudowa - Polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna
Zgodność z opaską QuickFit™ - W zestawie (26 mm)
Materiał paska - Silikon
ROZMIAR KOPERTY (szer. × dł. × wys.) - 51 x 51 x 14.9 mm
Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
     Pasek silikonowy: 127-210 mm
     Pasek skórzany: 135-213 mm
     Pasek z tkaniny: 135-213 mm
     Pasek metalowy: 135-225 mm
Masa - 96 g (obudowa: 68 g)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. - Średnica 1,40″ (35,56 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. - 280 × 280 pikseli

*Kolorowy wyświetlacz   
*Opcja ustawienia dużej czcionki   

Czas działania baterii:
     Tryb zegarka: do 28 dni / 37 dni przy ładowaniu energią słoneczną*
     Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 90 dni / powyżej 1 roku przy ładowaniu energią słoneczną*
     Tylko GPS: do 89 godz. / 122 godz. przy ładowaniu energią słoneczną**
     Wszystkie systemy satelitarne: do 63 godz. / 77 godz. przy ładowaniu energią słoneczną*
     Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 16 godz.
     Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 213 godz. / 578 godz. przy ładowaniu energią słoneczną**
     Tryb GPS wycieczki: do 62 dni / 139 dni przy ładowaniu energią słoneczną*
     * Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów
     ** Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów

Metoda ładowania - Ładowarka ze złączem Garmin
Pamięć/historia - 16 GB

Cechy zegarka:
*Czas/data   
*Synchronizacja czasu przez GPS   
*Automatyczny czas letni   
*Budzik   
*Minutnik   
*Stoper   
*Godzina wschodu/zachodu słońca   
*Monitorowanie zdrowia i samopoczucia
*Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę)   
*Średnie dzienne tętno spoczynkowe   
*Alerty nietypowo wysokiego tętna - Tak (wysokie i niskie)
*Rytm oddychania (24x7)   
*Wiek sprawnościowy - Tak (w aplikacji)
*Monitor energii Body Battery™   
*Całodzienne obciążenie stresem   
*Minutnik oddychania relaksacyjnego   
*Ćwiczenia oddechowe   
*Sen - Tak (zaawansowane)
*Wykrywanie drzemek    
*Nawodnienie - Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
*Funkcje zdrowia kobiet - Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
*Zestawienie danych nt. zdrowia   
*Temperatura skóry   
*ASYSTENT JET LAGU 
  
Czujniki:
- GPS   
- GLONASS   
- Galileo   
- Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™    
- Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji   
- Wysokościomierz barometryczny   
- Kompas   
- Żyroskop   
- Akcelerometr   
- Termometr   

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień:
 Łączność - Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
 Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)   
 Sklep Connect IQ™ w urządzeniu   
 Powiadomienia Z Telefonu    
 Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™)   
 Wyświetlanie obrazków z powiadomień na zegarku (tylko Android™)   
 Poranny raport   
 Kalendarz   
 Prognoza pogody   
 Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile    
 Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania   
 Sterowanie muzyką    
 Odtwarza muzykę   
 Znajdź mój telefon   
 Funkcja Znajdź Mój Zegarek   
 Pilot VIRB®   
 STEROWANIE TRENAŻEREM SERII SMART   
 Zgodność z Garmin Connect™ Mobile   
 Zgodność ze smartfonami    iPhone®, Android™
 Akcje

Profile aktywności
Dostępne profile aktywności na siłowni - Siła, HIIT, Trening Wydolnościowy, Trening na Maszynie Eliptycznej, Schody, Ergometr wioślarski
Multisport - Triatlon, Pływanie/Bieganie
ZDROWIE - Spacer, Pilates, Joga
TRENING W HALI - Bieg na bieżni mechanicznej, Bieganie po torze krytym
Bieganie w terenie - Bieganie, Bieg na bieżni lekkoatletycznej, Bieg przełajowy, Ultrabieg, Trasa biegu z przeszkodami
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie - Wędrówka, Wspinaczka w pomieszczeniach, Bouldering, Wspinaczka, Myślistwo, Jeździectwo, Golf, Disc golf, łucznictwo
Dostępne profile jazdy rowerem - Jazda rowerem, Jazda miejska, Kolarstwo górskie, Jazda po szutrze, Jazda rowerem do pracy, Wycieczki rowerowe, E-rower, Kolarstwo górskie (rower elektryczny), Jazda Rowerem w Pomieszczeniu, Jazda przełajowa, BMX
Dostępne profile pływania - Pływanie w basenie, Pływanie na otwartym akwenie
na wodzie - SUP, Wioślarstwo, Kajakarstwo, Surfing, Kiteboarding, Windsurfing, Wędkarstwo, Wodniactwo, Żeglarstwo, regaty, Narty wodne, Wakeboarding, Wakesurfing, Tubing, Ekspedycja żeglarska, Sporty wodne powierzchniowe, Nurkowanie z rurką
Sporty motorowe - Jazda na motocyklu, Overlanding, Motorcrossing, quad, Skuter śnieżny
SPORTY RAKIETOWE - Tenis, Pickleball, Badminton, squash, tenis stołowy, Padel, Tenis platformowy, Racquetball
ŚNIEG I ZIMA - Narty, Snowboard, Snowboard poza trasą, Biegi narciarskie, Narciarstwo przełajowe, łyżwiarstwo, Chodzenie po śniegu w rakietach śnieżnych
Profile sportowe - Koszykówka, Siatkówka, Hokej na trawie, Hokej na lodzie, Piłka nożna, Futbol amerykański, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Krykiet, Softball, Baseball
W PIERŚCIENIU - Boks, Mieszane sztuki walki
INNE PROFILE AKTYWNOŚCI - Funkcja Jumpmaster, Aktywności taktyczne, Jazda na rolkach

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania:
 Wykrywanie zdarzeń podczas wybranych aktywności   
 Alert wykrywania zdarzeń w telefonie dla urządzeń noszonych na ciele   
 Pomoc   
 Aplikacja LiveTrack    
 Group LiveTrack   
 Udostępnianie zdarzeń na żywo   

Funkcje taktyczne
 Podwójna siatka współrzędnych   
 Pozycje XERO™  
 
Funkcje związane z grami
 Gaming   
 Zgodność z aplikacją GameOn™   

Funkcje Żeglarstwo
 Pilot silnika trollingowego w zegarku   

Funkcje śledzenia aktywności
 Licznik kroków   
 Alerty ruchu (wyświetlane w urządzeniu po okresie bezczynności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby je zresetować)   
 Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)   
 Spalone kalorie   
 Piętra w górę   
 Przebyty dystans   
 Minuty intensywnej aktywności   
 Funkcja TrueUp™   
 Funkcja Move IQ™   
 Aplikacja Garmin Connect ™ Challenges - Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Sprzęt fitness / siłownia
 Treningi wydolnościowe   
 Treningi siłowe   
 Treningi HIIT   
 Treningi jogi   
 Treningi Pilates   
 Animacje treningowe na ekranie   
 Obraz zaangażowania partii mięśniowych   
 Automatyczne liczenie powtórzeń 
  
Funkcje szkolenia, planowania i analizy
 Strony własnych danych   
 Plany treningów do pobrania   
 Asystent kursu   
 Strefy tętna   
 Alerty tętna   
 Kalorie na podstawie tętna    
 % maksymalnego tętna   
 % rezerwy tętna   
 CZAS REGENERACJI   
 Automatyczne tętno maksymalne   
 Widok/widżet wyścigu   
 Status zmienności tętna   
 Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest    przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku)    Tak (ze zgodnym akcesorium)
 Transmisja tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia)   
 Częstotliwość oddechu (podczas ćwiczeń)    Tak (ze zgodnym akcesorium)
 Prędkość i dystans GPS   
 Niestandardowe profile danych   
 Auto Pause®   
 Trening interwałowy   
 Zaawansowane treningi   
 Tryby zasilania – ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania   
 Tempo i dystans biegu czujnika HRM   
 Auto Lap®   
 Ręcznie oznaczane okrążenia   
 Konfigurowalne alerty okrążenia   
 Aklimatyzacja do temperatury i wysokości   
 Pułap tlenowy (bieg)   
 Pułap tlenowy (bieg szlakiem)    
 Wytrzymałość w czasie rzeczywistym   
 Ocena poziomu wytrzymałości   
 Wskaźnik Obciążenia   
 Obciążenie treningowe   
 Charakter obciążenia treningowego   
 Efekt treningu   
 Efekt treningu (beztlenowego)   
 Główna korzyść (etykiety efektu treningu)   
 Konfigurowalne alerty   
 Monity dźwiękowe   
 Czas ukończenia   
 Virtual Partner   
 Virtual Racer™   
 Automatyczne aktywności Multisport   
 Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport   
 Funkcja Garmin Live Segments   
 Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)   
 Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem)   
 Wyznaczanie popularnych tras TRENDLINE™   
 Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków   
 Przyciski dostępu   
 Autoprzewijanie   
 Historia aktywności w zegarku   
 Physio TrueUp   
 Ujednolicony stan wytrenowania   

Funkcje biegowe
 Pomiar GPS odległości, czasu i tętna    
 Dynamika biegu   
 Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego   
 Bilans i czas kontaktu z podłożem    Tak (ze zgodnym akcesorium)
 Długość kroku (na bieżąco)   
 Kadencja (zapewnia informacje na temat liczby kroków na minutę w czasie rzeczywistym)   
 Moc biegowa   
 Tempo skorygowane względem nachylenia   
 Przygotowanie wydolnościowe   
 Próg mleczanowy    Tak (ze zgodnym akcesorium)
 Strategie tempa PacePro™   
 Treningi biegowe   
 Ocena formy na podbiegach   
 Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką   
 Symulator wyścigu   
 Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)   
 Wykrywanie biegu/spaceru/stania   

Funkcje golfowe
 43 000 wgranych pól golfowych z całego świata   
 Odległość do początku, środka i końca greenów   
 Odległość do lay-upów/doglegów   
 Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)    Automatyczny
 Cyfrowa tablica wyników    tak
 Własne cele   
 Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e)   
 Garmin AutoShot™   
 Pełna mapa wektorowa   
 Automatyczne aktualizacje CourseView   
 FUNKCJA GREENVIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHOROGIĘWKI   
 Hazardy i cele na polu golfowym   
 PinPointer   
 Dystans PlaysLike   
 Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu)   
 Wynik handicapu   
 Timer rundowy / licznik dystansu   
 Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymagane akcesorium)   
 Prędkość i kierunek wiatru (wymaga połączenia z aplikacją golfową)   
 WIRTUALNY CADDIE   
 Parowanie z aplikacją Garmin Golf   
 Oficjalny turniej   
 Poziomice greenów (dla subskrybentów Garmin Golf)   

Funkcje dla zajęć na powietrzu
 Nawigacja od punktu do punktu   
 Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco   
 Wróć do startu   
 TracBack®   
 Tryb UltraTrac   
 Tryb W okolicy   
 PUNKT ODNIESIENIA   
 Przed tobą    
 Nawigacja NextFork™   
 Profil wysokości    
 Dystans do celu   
 Wskaźnik trendu barometru   
 Planowanie wspinaczek ClimbPro™   
 Prędkość pionowa   
 Całkowity wznios/spadek   
 Licznik czasu odpoczynku (tylko dla ultrabiegów)   
 Automatyczny odpoczynek   
 Przyszły wykres wysokości   
 Wgrane mapy kurortów narciarskich   
 Obsługa pobieranych map kartograficznych   
 Współrzędne GPS   
 Celuj i idź   
 Pomiar powierzchni    Tak (przez Connect IQ™)
 Prognoza brań   
 Odwzorowany punkt trasy   
 Informacje o położeniu słońca i księżyca    Tak (przez Connect IQ™)
 Aktywność GPS wyprawy   
 Pływy    Tak (przez Connect IQ™)
 Podgląd tabeli pływów   

Funkcje rowerowe
 Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)   
 Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)   
 Wyścig z aktywnością   
 Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)   
 Współczynnik FTP (Functional Threshold Power)    Tak (ze zgodnym akcesorium)
 Krzywa mocy i procent treningów FTP   
 Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras)   
 Trudność i płynność jazdy na rowerze górskim   
 Zaawansowana dynamika jazdy   
 Zgodność z Vektor™ i Rally™ (miernik mocy)   
 Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie)   
 Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny)   
 Zgodność ze światłami Varia™   
 Kompatybilność z czujnikami prędkości i kadencji   
 Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)   
 Przewodnik mocy   

Funkcje pływackie
 Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)   
 Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)   
 Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)   
 Dziennik ćwiczeń   
 Podstawowy licznik czasu odpoczynku (od 0)   
 Licznik czasu odpoczynku z funkcją "Powtarzanie przez"   
 Automatyczny odpoczynek (wyłącznie podczas pływania w basenie)   
 Alerty czasu i dystansu   
 Alerty o tempie (tylko w przypadku pływania na basenie)   
 Włączanie odliczania   
 Treningi pływackie   
 Krytyczna prędkość pływania     
 Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą   
 Tętno z zewnętrznego czujnika HRM (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu)           Tak (z HRM-Tri, HRM-Swim, HRM-Pro lub HRM-Pro Plus)
 
Funkcje monitorowania dzieci
Aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges    Tak (opcjonalna aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges w Connect IQ)


Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing