Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane

Garmin FENIX 7X PRO Solar 51mm - z czarnym paskiem

Garmin FENIX 7X PRO Solar 51mm - z czarnym paskiem
  • Kod produktu: 0000003509s
  • Chwilowy brak towaru
  • Gwarancja 24 miesiące
(Stara cena: 3 299,00 zł) 3 039,00 zł z VAT (2 470,73 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
Garmin FENIX 7X PRO Solar 51mm - z czarnym paskiem
PRZEZ CAŁY DZIEŃ, CODZIENNIE
Wykorzystaj w pełni każdą godzinę dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym oraz całodobowego monitorowania zdrowia i samopoczucia, a wszystko to z baterią działającą nawet ponad miesiąc dzięki soczewce solarnej Power Glass™1 i wytrzymałej kopercie zegarka zaprojektowanej z myślą o większych nadgarstkach.

DŁUGI CZAS DZIAŁANIA DZIĘKI ENERGII SŁONECZNEJ
Dzięki ładowaniu energią słoneczną możesz uzyskać nawet 37 dni działania baterii w trybie zegarka pod warunkiem wystawienia urządzenia na słońce na co najmniej 3 godziny dziennie (50 000 luks.) oraz maks. 122 godz. działania baterii w trybie GPS (przy założeniu użytkowania przez cały okres przy oświetleniu 50 000 luksów).

WBUDOWANA LATARKA LED
Różne tryby intensywności światła i tryb czerwonego światła bezpieczeństwa zapewniają większą świadomość otoczenia podczas treningu w ciemności, a ponadto tryby te mogą okazać się przydatnym sposobem oświetlenia otoczenia, gdy zajdzie taka potrzeba. Tryb stroboskopowy może nawet dopasować się do rytmu biegu.
Ocena formy na podbiegach

Ta funkcja mierzy poziom formy na podbiegach i ocenia postępy w miarę upływu czasu w oparciu o pułap tlenowy i historię treningową. Funkcja oblicza siłę podczas biegu na stromych stokach oraz wytrzymałość podczas dłuższych wzniesień, oraz ocenia zmiany wydajności na przestrzeni czasu.
Ocena wytrzymałości

Ta funkcja oblicza zdolność do utrzymania wydłużonego wysiłku i łączy dane treningowe pochodzące ze wszystkich aktywności sportowych, aby umożliwić zrozumienie wpływu treningu na ogólną wytrzymałość. Ten dynamiczny pomiar wykorzystuje informacje o pułapie tlenowym, krótko- i długoterminowym obciążeniu treningowym oraz innych czynnikach, aby ocenić poprawę sprawności fizycznej przy wykorzystaniu większej ilości danych niż tylko tych o pułapie tlenowym.

SOLIDNA KONSTRUKCJA
Wytrzymała, sportowa konstrukcja wyróżnia się soczewką z ładowaniem energią słoneczną 1.4″, czułym ekranem dotykowym, tradycyjnymi przyciskami oraz obudową 51 mm ze wzmocnionego tworzywa ze stalowym bezelem i deklem. Zegarek spełnia amerykańskie normy wojskowe w zakresie wytrzymałości na działanie temperatury, wstrząsów i wodoszczelności.

WIEDZA TO POTĘGA
Dane dotyczące zdrowia i treningu powinny być łatwe do zrozumienia i zapewniać informacje, na podstawie których można podjąć odpowiednie kroki. Rozpoczynaj każdy dzień od porannego raportu z możliwością dostosowania oraz wyświetlaj dzienne podsumowania informacji na temat zdrowia i samopoczucia. Korzystaj z funkcji oceny gotowości do treningu, która analizuje różne wskaźniki dotyczące zdrowia w celu zmaksymalizowania wydajności treningów i odpoczynku2, aby zapobiec przetrenowaniu.

FUNKCJE SPORTOWE
WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU
Uzyskaj szacowane tempo na dystansie 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu.

TECHNOLOGIA PACEPRO™
Zaplanuj strategię na dzień startowy dzięki opartym na pozycji GPS wskazówkom dotyczącym tempa dla danej trasy lub dystansu.

FUNKCJA CLIMBPRO
Zobacz informacje w czasie rzeczywistym o bieżących i zbliżających się wzniosach na pobranych trasach.

WSKAZÓWKI TEMPA DOSTOSOWANE DO PROFILU TRASY
Skorzystaj ze wskazówek tempa podczas biegu na po płaskim lub na pochyłej trasie przy zachowaniu tego samego poziomu wysiłku.
Ocena gotowości do treningu

Z samego rana otrzymasz ocenę gotowości do treningu oszacowaną na podstawie jakości snu, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu będzie można określić, czy dzień jest odpowiedni dla intensywnego treningu, czy raczej odpoczynku.

STAN WYTRENOWANI
Otrzymuj wskazówki, aby dowiedzieć się, czy trening jest efektywny, czy jesteś w szczycie formy czy w fazie przemęczenia.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI
Zmierz swoje wyniki za pomocą zaawansowanych pomiarów treningowych, takich jak wskaźnik pułapu tlenowego, obciążenie treningowe itp.

MONITOROWANIE WYDOLNOŚCI
Zapobiegnij przetrenowaniu, wykorzystując te dane do monitorowania i zarządzania swoim wysiłkiem fizycznym.

CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE
Przeglądaj tygodniowy plan codziennych sugestii treningów, które dostosowują się po każdym biegu lub jeździe na rowerze.

CZAS REGENERACJI
Dowiedz się, jak długo musisz odpoczywać przed kolejnym intensywnym treningiem na podstawie ostatniego treningu.

WIDŻET WYŚCIGU
Przygotuj się do następnego wyścigu dzięki wskazówkom treningowym, codziennym spersonalizowanym sugerowanym treningom i innym funkcjom.

NADGARSTKOWY POMIAR MOCY BIEGOWEJ
Sprawdź, jaką moc wykorzystujesz na szlaku lub drodze, aby móc zarządzać swoim wysiłkiem i udoskonalić trening.

GARMIN COACH
Korzystaj z bezpłatnych, adaptacyjnych planów treningowych na 5 km, 10 km lub półmaraton, które są przygotowywane przez ekspertów.

FUNKCJE ZWIĄZANE Z AKTYWNOŚCIĄ
MONITORUJ AKTYWNOŚCI
Korzystaj z fabrycznie załadowanych profili aktywności, aby uzyskać odpowiednie dane i wgląd w aktualne cele. Od teraz możesz śledzić aktywności sportów drużynowych, takie jak m.in. piłka nożna czy sporty rakietowe.

ĆWICZENIA HIIT
Śledź treningi HIIT, w tym AMRAP, EMOM, Tabata lub samodzielnie rozpisane treningi siłowe.

ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWE
Ćwicz z pomocą wyświetlanych na ekranie zegarka animowanych wskazówek treningowych cardio, treningu siłowego, jogi czy pilatesu.

NARCIARSTWO I SNOWBOARDING POZA TRASĄ
Automatyczny pomiar podejść i zjazdów wraz z danymi kadencji, długości kroku czy nachylenia.
Dynamika biegów narciarskich

Mierz obciążenie wysiłkowe po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową czujnikiem tętna HRM-Pro™ Plus (do nabycia osobno).

AKTYWNOŚĆ SURFINGOWA
Zarejestruj m.in. liczbę pokonanych fal, maksymalną rozwiniętą prędkość czy przebytą odległość.

KAMERA SURFLINE®
Stwórz film przedstawiający każdą falę, po której surfujesz, za pomocą kamery Surfline z technologią Surfline Sessions™. Skorzystaj z widżetu Surfline, aby zobaczyć informacje o pływach, wysokościach fal, warunkach wietrznych i dokonanej przez surferów ocenie pięciu najbliższych lokalizacji3.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM
Poznaj szczegóły swojej jazdy korzystając ze specjalnych wskaźników Grit® i Flow™.

FUNKCJE NAWIGACYJNE
OUTDOOR MAPS+
Opcjonalna subskrypcja usługi Outdoor Maps+ zapewnia dostęp do map premium (pokrycie wyłącznie Stanów Zjednoczonych) i zdjęć satelitarnych (pokrycie globalne) pobieranych bezpośrednio do zegarka7.

TECHNOLOGIA SATIQ
Uzyskaj najwyższą dokładność pozycjonowania dzięki wielopasmowej technologii GPS, przy jednoczesnej optymalizacji czasu działania baterii.

CZUJNIKI ABC
Nawiguj po kolejnym szlaku z wysokościomierzem, barometrem i 3-osiowym kompasie elektronicznym.

MAPY TOPOGRAFICZNE WIELU KONTYNENTÓW
Pobierz mapy TopoActive z całego świata, aby nie gubić drogi w trakcie wycieczki. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe ładowanie i aktualizowanie map bez użycia komputera.

MAPY SKIVIEW™
Wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności szlaków dla ponad 2000, wstępnie załadowanych kurortów narciarskich na całym świecie.

MAPY PÓL GOLFOWYCH
Uzyskaj dostęp do wstępnie załadowanych, kolorowych map CourseView dla ponad 43 tys. pól golfowych z całego świata.

PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK™
Uzyskaj odległość do następnego skrzyżowania szlaków i nazwę szlaku jednym rzutem oka na ekran.
Funkcja „Przed Tobą”

Możliwość szybkiego sprawdzenia wybranych punktów zainteresowania, takich jak punkty pomocy, znajdujących się wzdłuż trasy wyścigu.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ
Wprowadź planowany dystans podróży i otrzymaj propozycje tras, dzięki którym wrócisz do domu. Możesz nawet skorzystać z funkcji Trendline™, aby odnaleźć najlepsze lokalne ścieżki.

KURSY ZE SZCZEGÓŁOWYMI WSKAZÓWKAMI NAWIGACYJNYMI
Utwórz lub znajdź istniejące kursy w aplikacji Garmin Connect™ na urządzenia inteligentne lub zsynchronizuj kursy z ulubionych platform innych firm, a następnie uzyskaj szczegółowe wskazówki nawigacyjne.

FUNKCJE ZWIĄZANE ZE ZDROWIEM
PORANNY RAPORT
Zaraz po przebudzeniu uzyskasz m.in. przegląd snu z możliwością dostosowania go, perspektywy treningowe, status zmienności tętna i informacje o pogodzie.
Status zmienności tętna

Dowiedz się więcej o ogólnym stanie zdrowia, odpoczynku i wydajności treningu podczas snu.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA
Zegarek stale mierzy tętno2 aby ocenić Twój wysiłek podczas aktywności.
pulsoksymetr

Monitoruj natlenienie krwi po przebudzeniu lub podczas snu oraz dowiedz się, jak dostosowujesz się do wysokości4.

MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU
Poznaj poziom regeneracji Twojego organizmu dzięki wynikowi snu, zestawieniu faz snu i szczegółowym informacjom o poprawie jakości snu2.
Wykrywanie drzemek

Zegarek automatycznie zarejestruje drzemkę, aby sprawdzić, jakie korzyści przynoszą one Twojemu organizmowi oraz ile czasu powinny trwać.

ASYSTENT JET LAGU
Zminimalizuj skutki jet lagu dzięki wskazówkom dotyczącym przebywania na świetle słonecznym, harmonogramowi snu i ćwiczeniom.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
Sprawdź poziom energii organizmu Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

POMIAR STRESU
Zobacz, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący.

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™
Zapisz dwuminutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, a następnie wygeneruj raport w celu udostępnienia go swojemu lekarzowi.

AKLIMATYZACJA WYSOKOŚCIOWA I CIEPLNA
Sprawdź, jak organizm radzi sobie przy bieżącej wysokości lub temperaturze na podstawie wskaźników dotyczących zdrowia.

FUNKCJE SMART
Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać w zegarku sparowanym ze smartfonem iPhone® lub Android™.

MUZYKA
Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta Spotify lub Deezer i słuchaj muzyki bez użycia telefonu.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™
Możesz w mgnieniu oka zrobić zakupy lub wybrać środek transportu dzięki wybranych dostawców.

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA
Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, urządzenie prześle wiadomość z Twoją aktualną lokalizacją5.

MONITOR AKCJI
Monitoruj nawet 50 ulubionych akcji6 — bezpośrednio na nadgarstku.

CONNECT IQ™ STORE
Dodawaj tarcze zegarka, pola danych i aplikacje do sparowanego zegarka.

MENEDŻER ZASILANIA
Sprawdź, jak różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka.


Dane techniczne
Dane podstawowe
Rodzaj:
    Zegarek sportowy
Komunikacja:
    Bluetooth
Kompatybilna platforma:
    Android, iOS
Rozmiar wyświetlacza [cal]:
    1.4
Rozmiar koperty [mm]:
    51
Wykonanie paska:
    Silikon
Wodoszczelność:
    Tak
Pulsoksymetr:
    Tak
Krokomierz:
    Tak
GPS:
    Tak
Funkcje
Komunikacja:
    Bluetooth
GPS:
    Tak
Wodoszczelność:
    Tak
Barometr:
    Nie
Pulsometr:
    Tak
Pulsoksymetr:
    Tak
Krokomierz:
    Tak
Licznik spalonych kalorii:
    Tak
Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail:
    Tak
Funkcje użytkowe:
    Alarm, Kompas, Latarka, Monitor snu, Monitorowanie aktywności, Przebyty dystans, Śledzenie stresu, Stoper, Tryby sportowe
Rodzaj aktywności:
    Bieg terenowy, Bieganie, Bieganie na bieżni, Biegi narciarskie, Gry zespołowe, Jazda na nartach, Jazda na rowerze, Jazda na rowerze treningowym, Jazda na snowboardzie, Joga, Kolarstwo górskie, Pilates, Pływanie, Pływanie kajakiem, Surfing, Trening wydolnościowy, Triathlon, Turystyka, Wiosłowanie, Wspinaczka
Współpracuje z zewnętrznym czujnikiem tętna:
    Nie
Funkcja dzwonienia:
    Nie
Fizyczne
Rozmiar koperty [mm]:
    51
Rozmiar paska:
    Uniwersalny
Szerokość koperty [mm]:
    51
Grubość koperty [mm]:
    14.9
Waga [g]:
    96
Kształt:
    Okrągły
Kolor:
    Czarny
Kolor paska:
    Czarny
Wykonanie paska:
    Silikon
Wykonanie koperty:
    Poliwęglan, Stal nierdzewna
Szkło:
    Power Glass
Techniczne
Rodzaj:
    Zegarek sportowy
Kompatybilna platforma:
    Android, iOS
Wbudowana pamięć:
    32 GB
Ładowanie indukcyjne:
    Nie
Wejście karty pamięci:
    Nie
Wbudowany aparat:
    Nie
Złącze USB:
    Magnetyczne złącze ładowania
Złącze SIM:
    Nie
Seria:
    Garmin Fenix 7
Model smartwatcha:
    Fenix 7x Pro Solar
Czas pracy na baterii:
    Do 28 dni
Płeć:
    Damska, Męska
Wyświetlacz
Ekran dotykowy:
    Tak
Rozmiar wyświetlacza [cal]:
    1.4
Rozdzielczość:
    280 x 280
Gwarancja i wyposażenie
Wyposażenie:
    Kabel USB do ładowania
Załączona dokumentacja:
    Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja:
    24 miesiące
Producent
Nazwa producenta/importera: GARMIN
Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing