Odbiór w Warszawie Warszawa
Firma EMKA Michał Wyrzykowski-Kuć Al. Prymasa Tysiąclecia 62,
01-424 Warszawa (Wola)
Pn - Pt: 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane

Garmin Epix Gen 2 Slate Steel model 010-02582-01

Garmin Epix Gen 2 Slate Steel model 010-02582-01
  • Kod produktu: 0000003507
  • Ten produkt wysyłamy w 24h!
  • Gwarancja 24 miesiące
2 349,01 zł z VAT (1 909,76 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
Garmin Epix Gen 2 Slate Steel model 010-02582-01


EAN: 753759281007EPIX. BĄDŹ CZĘŚCIĄ EPICKIEJ HISTORII.
Niezależnie od Twoich celów, zegarek klasy premium epix ma wszystko, czego potrzebujesz, by je osiągnąć.


Najważniejsze cechy
    Wysokiej jakości materiały
    Wyświetlacz AMOLED
    Ekran dotykowy i przyciski
    Powiadomienia z telefonu
    Stałe monitorowanie stanu zdrowia
    Aplikacje sportowe
    Globalny system nawigacji satelitarnej GNSS
    Obsługa map
    Menedżer zasilania
    Do 16 dni czasu pracy baterii w trybie zegarka
    Nadgarstkowy czujnik tętna
    Pulsoksymetr
    Aplikacje muzyczne
    Płatności zbliżeniowe Garmin Pay
    Wodoszczelność 10 ATMGarmin Epix Gen 2 Slate Steel to jeden z przedstawicieli drugiej generacji Epixów. Dynamiczny i ponadczasowy design stalowej ramki i grafitowego paska, sprawdzi się zarówno do stylizacji sportowych, jak i casualowych. Nowością w serii jest m.in. dotykowy ekran AMOLED, który zapewnia perfekcyjny odczyt nawet przy ostrym świetle. Jednak przede wszystkim jest to smartwatch o multisportowym charakterze.
Garmin Epix Gen 2 Slate Steel model 010-02582-01 - smartwatch dla aktywnych
Smartwatch Garmin Epix Gen 2 010-02582-01 (nr producenta) został wyposażony w liczne aplikacje sportowe i treningowe z ćwiczeniami HIIT na czele. Funkcje inteligentnego wsparcia treningów, jak np. Garmin Coach, wspomagają użytkownika w bardziej wydajnym i efektywnym dążeniu do celu. Garmin Epix Gen 2 Slate Steel o numerze producenta 010-02582-01 pozwala też monitorować nie tylko wydolność, ale także inne funkcje zdrowotne i samopoczucia, jak np. sen, poziom stresu, oddech, nawodnienie. Poprzez obsługę wielu systemów GNSS smartwatch zapewnia wysoką dokładność pomiarów osiągnięć.


STWORZONY DLA AKTYWNYCH
Niesamowity, zawsze włączony 1,3-calowy wyświetlacz AMOLED umożliwia korzystanie z zegarka nawet w pełnym słońcu.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI
Niezawodne przyciski, które sprawdzają się w każdych warunkach wraz z nowym, czułym ekranem dotykowym, który zapewnia szybki dostęp do funkcji i map.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Znajdź zegarek, który pasuje do Twojego stylu wybierając szafirowy wyświetlacz, tytanową ramkę lub ramkę ze stali nierdzewnej i szkło Corning Gorilla Glass DX.

PULSOKSYMETR
Czujnik pulsoksymetru2 monitoruje aklimatyzację wysokościową i jakość snu za pomocą wiązki światła w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
Epix Gen 2 Slate Steel

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA
Zegarek stale sprawdza tętno3 i informuje, gdy jest ono wysokie lub za niskie podczas odpoczynku. Pomaga to ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń ‒ nawet podczas pływania.

MONITOROWANIE ODDECHU
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

POMIAR STRESU
Wskaźnik zmienności tętna jest wykorzystywany do obliczania poziomu stresu, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy Twój dzień był spokojny, zrównoważony czy stresujący.

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU
Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te informacje można wyświetlić w specjalnym widżecie, który zawiera ocenę jakości snu i jego statystyki.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

MONITOROWANIE NAWODNIENIA
Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Możesz nawet wyznaczyć sobie cel nawodnienia, który będzie się dostosowywał zależnie od tego, ile się pocisz podczas ćwiczeń.

APLIKACJE SPORTOWE
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów w hali, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWE
Zegarek ten jest wyposażony w przystępne animacje treningów wydolnościowych, siłowych, jogi i pilates, które można oglądać na ekranie zegarka. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych animacji treningowych lub pobierz je z serwisu społecznościowego Garmin Connect™ po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem.

ĆWICZENIA HIIT
Korzystaj z tego profilu aktywności z różnymi czasomierzami do śledzenia ćwiczeń HIIT, w tym AMRAP, EMOM, Tabata i treningów indywidualnych. Ustaw liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku itd.

GARMIN COACH
Bezpłatne plany treningowe zawierające porady ekspertów są dostosowywane do Ciebie i Twoich celów. Treningi pobierane są bezpośrednio na zegarek z aplikacji Garmin Connect.

WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU
Na podstawie historii biegów i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendu pokazują, jakie efekty przynosi trening wraz z upływam czasu.

TECHNOLOGIA PACEPRO™
Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

MAKSYMALNY PUŁAP TLENOWY
Trenuj mądrzej z danymi pułapu tlenowego które uwzględniają zmiany wydolności spowodowane wysoką temperaturą lub wysokością nad poziomem morza. Dostosowuje się do biegu przełajowego.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI
Sprawdzaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące szacowane wartości dynamiki biegu, pułapu tlenowego, asystenta regeneracji i inne.

MONITOROWANIE WYDOLNOŚCI
Śledź i kontroluj wysiłek fizyczny, dzięki czemu zrozumiesz jak zmienia się Twoja wytrzymałość podczas treningu i unikniesz przeciążenia na samym początku biegu lub innej aktywności.

CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE
Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi treningów biegowych lub jazdy na rowerze w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

ASYSTENT REGENERACJI
Po każdym treningu wartości czasu regeneracji poinformują Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnych intensywnych ćwiczeń. Ten parametr jest obliczany w oparciu o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM
Śledź szczegóły każdego przejazdu dzięki pomiarom MTB ze specjalnymi pomiarami trudności (Grit™) i płynności (Flow™), które oceniają przejazd, zapewniając wynik, który można pobić następnym razem.

SKITURING
Zawsze aktualne informacje na stoku. Ten wbudowany profil rozróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil pokazuje pomiary specyficzne odpowiednio dla podejścia i zjazdu.

DYNAMIKA BIEGÓW NARCIARSKICH
Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar aktywności dla biegów narciarskich może określać obciążenie treningowe.

FUNKCJE SURFINGOWE
Zegarek współpracuje z widżetem Surfline®, zapewniając informacje o falach i ocenie pięciu najbliższych spotów. W połączeniu z aplikacją Surfline Sessions™ umożliwia pobranie nagrań zarejestrowanych podczas surfingu na spotach z kamerami Surfline.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS
Uzyskaj dostęp do globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, GALILEO). Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy dokładności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub zazwyczaj się nie przebijają.

CZUJNIKI ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

AKLIMATYZACJA
Widżet ten pokazuje aktualną wysokość, wysokość aklimatyzacji oraz powiązane ze sobą dane pulsoksymetru2, tętna3 i oddechu. Dzięki nim dowiesz się, jak reaguje Twój organizm na zmianę wysokości.

FUNKCJA CLIMBPRO
Korzystając z funkcji planowania trasy ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się wzniesieniach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu wysokości i płaskich fragmentach.

MAPY TOPOACTIVE WIELU KONTYNENTÓW
Pobierz mapy TopoActive całego świata przez sieć Wi-Fi® (lub korzystaj z map zainstalowanych w zegarku z serii Sapphire), aby zawsze znaleźć właściwą drogę. Sprawdzaj poziomice, dane wysokości, wzniesienia, parki, linie brzegowe, rzeki, jeziora i inne formy rzeźby terenu.

MAPY NARCIARSKIE
Pokonuj stoki dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView™ i wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności dla ponad 2000 kurortów narciarskich na całym świecie.

POLA GOLFOWE
Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania dotykowego i PlaysLike Distance.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ
Podaj dystans, który chcesz pokonać, i otrzymaj propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

PRECYZYJNA NAWIGACJA
Podążaj trasą lub kursem dzięki szczegółowym wskazówkom nawigacyjnym które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio na ekranie zegarka sparowanego ze zgodnym smartfonem.

APLIKACJE MUZYCZNE
Pobieraj utwory i playlisty z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Słuchaj muzyki bez użycia telefonu dzięki słuchawkom bezprzewodowym.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™
Rób zakupy w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym za pośrednictwem wybranych dostawców.

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA
Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na powietrzu ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń4.

CONNECT IQ™ STORE
Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem.

MENEDŻER ZASILANIA
Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

CZAS PRACY BATERII
Do 16 dni działania baterii w trybie zegarka i do 42 godzin w trybie GPS.

Dane fizyczne
Masa    76 g
Klasa wodoszczelności    10 ATM
Kolorowy wyświetlacz    Tak
Obudowa    Wzmocniony włóknem szklanym polimer i metalowa pokrywa tylna
Rozdzielczość wyświetlacza    416 x 416 px
Materiał paska    Silikon
Materiał ramki    Stal nierdzewna
Paski do zegarka QuickFit™    Tak, 22mm
Typ wyświetlacza    AMOLED
Materiał ekranu    Szkło Corning® Gorilla® Glass
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)    47 x 47 x 14,5 mm
Wymiary wyświetlacza    Średnica 1,3 cala (33,0 mm)
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release)    Nie
Kolor    Czarny, Szary
Pasuje na nadgarstki o obwodzie    Pasek silikonowy 125-208 mm
Czas działania baterii
Czas działania baterii    Tryb zegarka: do 16 dni (6 dni w trybie ciągłego włączenia) Tryb GPS: do 42 godz. (30 godz. w trybie ciągłego włączenia) Maks. czas pracy w trybie GPS: do 75 godz. Tryb ekspedycyjny: do 14 dni Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 21 dni
Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*)    -
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania    Tak
Cechy podstawowe
Akcelerometr    Tak
Budzik    Tak
Czas/data    Tak
Galileo    Tak
Płatności zbliżeniowe    Tak
GLONASS    Tak
GPS    Tak
Kalendarz    Tak
Kompas    Tak
Licznik kroków    Tak
Minutnik    Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna    Tak
Odtwarza muzykę    Tak
Pamięć na muzykę    Do 2000 utworów
Pułap tlenowy    Tak
Sterowanie muzyką    Tak
Stoper    Tak
Wysokościomierz barometryczny    Tak
Żyroskop    Tak
Łączność    Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu    Tak
Termometr    Tak
UltraTrac mode    Tak
Fabrycznie załadowane mapy    Nie (możliwość pobrania)
Fabrycznie załadowane profile łodzi    Nie
Ekran dotykowy    Tak
Możliwość dodawania map    Tak
Mapa PL TOPO    Nie (możliwość dokupienia)
QZSS    Nie
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie)    Tak
Funkcje dodatkowe
% maksymalnego tętna    Tak
% rezerwy tętna    Tak
Wgrane pola golfowe z całego świata    Tak - 41 000
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)    Tak
Alerty tętna    Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)    Tak
Aplikacja LiveTrack    Tak
Auto Lap®    Tak
Auto Pause®    Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń    Tak
Automatyczny czas letni    Tak
Autoprzewijanie    Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków    Tak
Całkowity wznios/spadek    Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)    Tak
Charakter obciążenia treningowego    Tak
Czas odpoczynku    Tak
Dostępne profile aktywności na siłowni    Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT) i na maszynie eliptycznej, trening siłowy, trening wydolnościowy, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, joga, pilates
Dostępne profile biegu    Biegi ultra, bieganie, bieg, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie    Tenis, pickleball, wędrówki, bouldering, wspinaczka, jazda górska, jazda na nartach, snowboard, biegi narciarskie, SUP, sporty wioślarskie, kajak, surfing, polowanie, Jumpmaster, aktywn. taktyczne, kitesurfing, windsurfing, chodzenie w rakietach śnieżnych
Dostępne profile jazdy rowerem    Jazda rowerem górskim, triathlon, jazda rowerem, jazda rowerem stacjonarnym
Dostępne profile pływania    Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Dynamika biegu    Tak (ze zgodnym akcesorium)
Efekt treningu (aerobowego)    Tak
Efekt treningu (beztlenowego)    Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki    Tak
Funkcja Move IQ™    Tak
Funkcja TrueUp™    Tak
Funkcja Znajdź mój telefon    Tak
Garmin AutoShot™    Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca    Tak
Group LiveTrack    Tak
Główna korzyść (etykiety efektu treningu)    Tak
Hazardy i cele na polu golfowym    Tak
Historia aktywności w zegarku    Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca    Tak (przez Connect IQ)
Kalendarz myśliwski/wędkarski    Tak (przez Connect IQ)
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem)    Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)    Tak
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras)    Tak
Minuty intensywnej aktywności    Tak
Monitor energii Body Battery™    Tak
Monitorowanie snu    Tak
Monity dźwiękowe    Tak
Nawigacja od punktu do punktu    Tak
Obciążenie treningowe    Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)    Tak
Obsługa pobieranych map kartograficznych    Tak
Odległość do lay-upów/doglegów    Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów    Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™)    Tak
Pamięć/historia    16 GB
Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów)    Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)    Tak
Physio TrueUp    Tak
Piętra w górę    Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™    Tak
Plany treningów do pobrania    Tak
Podwójna siatka współrzędnych    Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)    Automatyczny
Pomiar powierzchni    Tak (przez Connect IQ)
Próg mleczanowy    Tak
Prognoza pogody    Tak
Przebyty dystans    Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia)    Tak
Przygotowanie wydolnościowe    Tak
Pulsoksymetr    Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia    Tak
Rytm (liczba kroków na minutę)    Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e)    Tak
Spalone kalorie    Tak
Stan wytrenowania    Tak
Strefy tętna    Tak
Synchronizacja czasu przez GPS    Tak
Timer rundowy / licznik dystansu    Tak
TracBack®    Tak
Trening interwałowy    Tak
Treningi biegowe    Tak
Treningi pływackie    Tak
Treningi siłowe    Tak
Tryb W okolicy    Tak
Udostępnianie zdarzeń na żywo    Tak
Virtual Partner™    Tak
Virtual Racer™    Tak
Wiek sprawnościowy    Tak
Wróć do startu    Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power)    Tak (ze zgodnym akcesorium)
Współrzędne GPS    Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)    Tak
Wykrywanie zdarzeń    Tak
Wyścig z aktywnością    Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™    Tak
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń    Tak
Pomoc    Tak
Dzienne tętno spoczynkowe    Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna    Tak
Cykl miesiączkowy    Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Timer oddechu relaksacyjnego    Tak
Tryb nocny    Nie
Tryb ukrycia    Nie
Alerty czasu i dystansu    Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą    Tak
Informacje o pływach    Nie
Norma MIL-STD-810    Tak
Surfowanie jako aktywność    Tak
Ładowanie energią słoneczną    Nie
Kill switch    Nie
Strategie tempa PacePro™    Tak
Pełna mapa wektorowa    Tak
Dystans PlaysLike    Tak
Funkcja PinPointer    Tak
Wynik handicapu    Tak
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium)    Tak
Wgrane mapy kurortów narciarskich    Tak
Wyzwania Toe-to-Toe™    Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)
Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite    Nie
Animacje treningowe na ekranie    Tak
Nawodnienie    Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Alarm kotwiczny    Nie
Przesyłanie danych łodzi    Nie
Sterowanie autopilotem    Nie
Tryb asystenta halsowania    Nie
Wbudowany barometr i tabele pływów    Nie
Wirtualna linia startu    Nie
Health Snapshot™ (pomiar zmienności rytmu pracy serca, nasycenia krwi tlenem, oddechu, poziomu stresu + raport w aplikacji).    Tak
Wyświetlane na ekranie mapy mięśni używanych podczas treningu    Nie
Mikrofon i głośnik    Nie
Rozmowa przez zegarek    Nie
VO2 Max (Trail Run)    Tak
Zgodność
Zgodność z aplikacją na telefon    Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów)    Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny)    Tak
Zgodność z urządzeniem Vector    Tak
Zgodność ze smartfonami    iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™    Tak
Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing