Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane

Filtr MARUMI Super DHG UV 95mm

Filtr MARUMI Super DHG UV 95mm
  • Kod produktu: 0000003352
  • Chwilowy brak towaru
  • Gwarancja 24 miesiące
332,00 zł z VAT (269,92 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
Filtr MARUMI Super DHG UV 95mm


Marumi DHG SUPER
Seria dla wymagających użytkowników

Doskonała do stosowania z wysokiej jakości obiektywami. Szkło użyte w filtrach tej serii zostało pokryte powłoką hydrofobową oraz przeciwtłuszczową, zabezpieczającą przed zabrudzeniem a brzeg szkła wyczerniono, by chronić zdjęcia przed odblaskami. Całość umieszczono w cienkim, radełkownym pierścieniu o satynowym wykończeniu.

Zastosowanie filtra UV
Filtr Marumi UV Super DHG chroni soczewkę obiektywu przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz nie dopuszcza do przenikania promieniowania ultrafioletowego.  Niezbędny  do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie (np. w górach i nad morzem), gdzie zdjęcia wykonane bez filtra UV są najczęściej lekko przymglone. Najwyższą jego skuteczność obserwuje się na zdjęciach obiektów będących w dużej odległości od aparatu. Ponadto redukuje ilość występujących odblasków, flar i blików.
Cechy i korzyści stosowania Marumi UV Super DHG

Produkowany w Japonii
Filtry Marumi to akcesoria optyczne najwyższej klasy, powstające w Nagano - japońskim zagłębiu wysokich technologii. 60-letnia tradycja firmy i japońskie standardy produkcji to gwarancja najlepszej precyzji.

Rewelacyjna przepuszczalność światła
Filtr Marumi Super DHG zapewnia niemal bezstratną transmisję światła na poziomie 99.5% w przedziale zakresu długości fal  od 430 nm  do  680 nm (przy kącie padania: 0). Dzięki temu będzie odpowiedni do używania nawet z najlepszymi, profesjonalnymi obiektywami.

Bez niechcianych refleksów
Zaawansowana konstrukcja z 10 jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy Digital High Grade redukuje odbicia powierzchniowe będące przyczyną występowania niechcianych flar, duszków, blików itp. artefaktów zniekształcających zdjęcia. Dodatkowo wyczerniono brzegi szkła w celu ochrony zdjęć przed odblaskami powstającymi wewnątrz filtra. Całość zamknięto w matowej (satynowej) oprawce.

Powłoka hydrofobowa i przeciwtłuszczowa
Użycie powłoki hydrofobowej niweluje powstawanie zacieków na deszczu i we mgle a powłoka przeciwtłuszczowa chroni przed pozostawianiem odcisków palców. Ułatwia to intensywną pracę w trudnych warunkach. Nawet jeśli na filtrze powstaną jakieś nieczystości, ich usunięcie bedzie o wiele łatwiejsze niż w przypadku tanich filtów nierenomowanych producentów.

Neutralny kolorystycznie
Filtr polaryzacyjny wykonany z wysokiej jakości szkła technicznego nie wpływa na wygląd zdjęć, pozostając neutralny dla kolorów.
Pierscień typu "slim"

Marumi UV Super DHG znakomicie nadaje się do obiektywów ultraszerokokątnych. Pierścień 30% płytszy od standardowych filtrów minimalizuje wystąpienie efektów ubocznych w postaci winiety.

Łatwy montaż i demontaż
Pokrywa teflonowa na gwincie zewnętrzym w połączeniu z radełkowanym wykończeniem pierścienia ułatwia nakładanie i zdejmowanie filtra, które nie sprawia problemu nawet na mrozie czy w rękawiczkach.

Dwustronny gwint
Dwustronne gwintowanie oprawki umożliwia nakręcenie kolejnych filtrów efektowych albo dekielka obiektywu bez konieczności zdejmowania filtra Marumi.
Opakowanie w formie etui

Filtry Marumi z serii Super DHG dostarczane są w praktycznym pudełeczku, które pełni funkcję etui. Ułatwia ono transport filtra chroniąc go przed zabrudzeniami i zarysowaniem oraz pomaga utrzymać porządek w plecaku i szufladzie. Pasuje na filtry o różnych rozmiarach.


SPECYFIKACJA:
Gwarancja
24 miesiące

Średnica [mm]:
95

Ilość powłok:
12

Grubość szkła [mm]:
2,5

Grubość pierścienia [mm]:
7

Kolor pierścienia:
czarny

EAN
4957638069199
Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing