Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane
CANON R10 BODY
CANON R10 BODY
3 522,00 zł z VAT

CANON R10 BODY

CANON R10 BODY
  • Kod produktu: 0000003405
  • Towar niedostępny
  • Gwarancja 24 miesiące
(Stara cena: 3 729,00 zł) 3 522,00 zł z VAT (2 863,41 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
CANON R10 BODY


Aparat tak uniwersalny, że poradzi sobie praktycznie z każdym zadaniem. Doskonałe rozwiązanie w podróży. Idealne hybrydowe narzędzie do tworzenia treści. Twój sposób na wyrażanie siebie.


Odkrywaj wszystkie odwiedzane miejsca
Optymalny krok naprzód w kontekście fotografii. Niezależnie od tego, czy przechodzisz ze swojej pierwszej lustrzanki cyfrowej, smartfona czy aparatu kompaktowego – EOS R10 po prostu ma większe możliwości. Więcej technologii, więcej funkcji, większa mobilność, większa kreatywność.


Premierowa oferta promocyjna z adapterem mocowania Canon EF-EOS R
Bez problemu możesz przejść z lustrzanki cyfrowej na nowe rozwiązanie dzięki naszej premierowej ofercie promocyjnej: zestaw obejmuje adapter mocowania Canon EF-EOS R. Stosowanych dotąd z lustrzankami cyfrowymi obiektywów EF i EF-S można używać w aparacie EOS R10 z zachowaniem tej samej jakości, wydajności i funkcjonalności. Oferta dostępna tylko w momencie premiery aparatów Canon EOS R7 i EOS R10 – do wyczerpania zapasów.


Lepsza ostrość
Aparat EOS R10 ma nasz uznany system ustawiania ostrości Dual Pixel CMOS AF II, który zaprogramowano z wykorzystaniem zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji opartej na uczeniu głębokim z myślą o zaawansowanym rozpoznawaniu obiektów. Jest szybki, precyzyjny i niewiarygodnie czuły w słabym świetle – dokładny w sytuacjach, w których dostępne jest tylko światło księżyca.


Poznaj nowy rodzaj autofokusa
Aparat EOS R10 rozpoznaje osoby, pojazdy i zwierzęta (takie jak koty, psy i ptaki) i śledzi je podczas ruchu w dowolnym miejscu kadru8. Nawet szybko poruszające się obiekty są ostre jak brzytwa.

Podczas fotografowania ludzi aparat EOS R10 w pierwszej kolejności wyostrza oczy fotografowanego obiektu jako „okno duszy”. Jeśli nie są one widoczne, śledzona jest twarz obiektu. Jeśli obiekt na chwilę się odwróci, następna w kolejności jest głowa, a potem ciało.


Większa szybkość
Reaguj instynktownie, uwieczniając ulotne chwile w ramach serii szybkich zdjęć – idealnej do fotografowania dzikiej przyrody i wydarzeń sportowych. Aparat EOS R10 umożliwia wykonywanie serii zdjęć w formacie RAW, JPEG lub HEIF z szybkością do 15 kl.s1 (lub 23 kl./s5 przy użyciu migawki elektronicznej aparatu). Co więcej, aparat cały czas śledzi obiekt w kadrze i stale dostosowuje ostrość i ekspozycję w reakcji na zmieniającą się scenerię.


Uwiecznianie chwil trwających ułamek sekundy
W trybie serii zdjęć RAW zdjęcia można rejestrować z szybkością do 30 kl./s i z 75-procentowym kadrowaniem, a obrazy można zapisywać w jednym pliku filmowym, co ułatwia porządkowanie zasobów. Poszczególne obrazy można następnie wyodrębniać, obrabiać i edytować w bezpłatnym oprogramowaniu Digital Photo Professional (DPP). Po włączeniu funkcji buforowania w menu aparat EOS R10 zaczyna rejestrować obraz na 0,5 s przed wciśnięciem spustu migawki, dzięki czemu zawsze uchwycisz ten magiczny, idealny moment.


Szybka reakcja
Aparat szybko reaguje również na polecenia użytkownika, co daje ogromną przewagę w rejestrowaniu decydującego momentu. Procesor DIGIC X zapewnia szybką obsługę i minimalne opóźnienie lub zaciemnienie wizjera, dzięki czemu zawsze czujesz kontakt z obiektem.


Większa elastyczność
Niezależnie od tego, czy fotografujesz, nagrywasz filmy czy wykorzystujesz obie te funkcje, aparat EOS R10 zapewnia obraz o doskonałej jakości za każdym razem. Jest również mobilny (waży zaledwie 429 g9), więc możesz go zawsze zabrać ze sobą.


Rozdzielczość 4K, która przekracza oczekiwania
Aparat EOS R10 rejestruje niezwykłe materiały wideo 4K, które wyglądają doskonale na wyświetlaczach UHD i umożliwiają kadrowanie bez utraty jakości podczas edycji projektów w jakości Full HD. Filmowcy mogą wybrać format 4K/60p3, który umożliwia bardzo płynne odtwarzanie ruchu obiektów i dodawanie efektów spowolnienia ruchu, albo zachwycający obraz 4K/30p nadpróbkowany z materiału 6K rejestrowanego przez matrycę aparatu o rozdzielczości 24,2 megapiksela. Aby uwierzyć w efekt, trzeba go samemu zobaczyć.


Wyjątkowo płynny ruch
Podczas filmowania w trybie Full HD można zapisywać nawet 120 kl./s, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze odwzorowanie ruchu10. W przypadku scen w zwolnionym tempie możliwość tworzenia w aparacie niesamowitych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K i Full HD jeszcze bardziej wzbogaca arsenał kreatywności.


Prostsza i bardziej satysfakcjonująca obsługa
Kiedy tylko weźmiesz aparat EOS R10 do ręki, poczujesz, że jest przedłużeniem Twojej kreatywności. Przyciski i pokrętła wchodzą instynktownie pod palce i kciuki, a elektroniczny wizjer (EVF) aparatu zapewnia wyraźny i dokładny widok świata.


Zalety matrycy APS-C
Aparat EOS R10 ma matrycę APS-C, dzięki czemu obiektywy zapewniają 1,6 raza większy zasięg teleobiektywu w porównaniu z taką samą ogniskową w aparacie pełnoklatkowym. Zbliż się do fotografowanego obiektu, aby wypełnić kadr zdjęcia dziką przyrodą i efektowną akcją.


Ucz się i rozwijaj podczas fotografowania
Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z aparatem EOS lub fotografowaniem, dostępny jest interfejs użytkownika z przewodnikiem, który pomaga rozwijać umiejętności i poznawać działania aparatu. Gdy już osiągniesz gotowość do samodzielnej pracy, intuicyjna i łatwa obsługa standardowego interfejsu ułatwi to zadanie.


Więcej opcji łączności
Aparat EOS R10 łączy się bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu można dzielić się efektami kreatywnej pracy ze znajomymi i z obserwującymi. Publikuj materiały w serwisach społecznościowych, wysyłaj filmy wideo do znajomych i przesyłaj zdjęcia na konta w chmurze, aby były gotowe po powrocie do domu.


Pozostań stale w kontakcie
Wbudowana funkcja Bluetooth o niskim poborze mocy utrzymuje stałą łączność, umożliwiając bezproblemową aktywację sieci Wi-Fi (2,4 GHz), gdy trzeba przesłać obrazy. Można również zdalnie sterować aparatem za pomocą urządzenia przenośnego z aplikacją Canon Camera Connect, która zapewnia podgląd obrazu z aparatu, a ponadto umożliwia zmianę ustawień oraz fotografowanie i filmowanie. Z myślą o uproszczeniu zdalnej obsługi udostępniono również bezprzewodowy pilot Bluetooth BR-E1.

Model EOS R10 ma też złącze USB-C umożliwiające ładowanie akumulatora w aparacie i fotografowanie w trybie połączenia przewodowego z komputerami PC/Mac.


Oddziałuj na swoich fanów
Vlogerzy i twórcy treści mogą używać aparatu EOS R10 do cechujących się najwyższą jakością bezpośrednich transmisji na żywo przeznaczonych dla fanów w serwisie YouTube7. Wystarczy podłączyć aparat do sieci Wi-Fi – nie trzeba korzystać z komputera. Ekran LCD można obracać w celu uzyskania dokładnego obrazu podczas prezentacji.

Aparat EOS R10 obsługuje także nagrywanie filmów w pionie – to idealne rozwiązanie do nagrywania materiałów do publikacji w serwisach społecznościowych.Twoja kreatywność w chmurze
Nasza bramka image.canon umieszcza treści dokładnie tam, gdzie powinny się znaleźć. Zdjęcia i filmy można bezproblemowo przesyłać bezpośrednio z aparatu do chmury image.canon za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Stamtąd można je przenieść do pamięci długoterminowej na inne platformy w chmurze lub pobrać na komputer PC lub Mac w celu przeprowadzenia edycji.

Aby wykorzystać potencjał jakości obrazów generowanych przez aparat EOS R10, obrabiaj obrazy RAW w chmurze canon.image11. Jakość obrazów ulepsza tam mechanizm przetwarzania obrazów w sieci neuronowej12.Zawartość pudełka
Wszystko, czego potrzebujesz do kolejnych etapów przygody z fotografią i filmowaniem.

    Korpus aparatu EOS R10

    Dekiel na korpus R-F-5

    Pasek do aparatu ER-R10

    Osłona stopki ER-SC2

    Ładowarka LC-E17E

    Akumulator LP-E17

    Osłona akumulatora

    Przewód zasilający

    Zestaw instrukcji obsługi
Dane techniczne:
 
    Dual Pixel CMOS AF II
    Mechanizm AF rozpoznaje i śledzi osoby, zwierzęta i pojazdy zarówno w trybie fotografowania, jak i filmowania
   
    Serie zdjęć w tempie 15 kl./s1
    W przypadku migawki mechanicznej – bardzo szybkie fotografowanie i wysoka jakość
   
    4K/30p
    Wysoka jakość obrazu z nadpróbkowaniem danych z matrycy 6K
   
    Regulacja ostrości przy słabym oświetleniu: -4 EV2
    Dokładne ustawianie ostrości w warunkach słabego oświetlenia
   
    Maksymalna czułość: zdjęcia – ISO 32 000; filmy – ISO 12 800
    Możliwość rozszerzenia do ISO 51 200 (zdjęcia) i ISO 25 600 (filmy)
   
    4K/60p3
    Bardziej płynny ruch na filmach
   
    Wizjer elektroniczny (EVF), 2,36 mln punktów
    Możliwość wyboru liczby klatek: 60/120 kl./s4
   
    Serie zdjęć w tempie 23 kl./s5
    W przypadku migawki elektronicznej – jeszcze szybsze fotografowanie i cicha praca6
   
    Procesor DIGIC X
    Szybka regulacja i minimalne opóźnienie wizjera elektronicznego
   
    image.canon
    Bezpośrednie połączenie z Wi-Fi umożliwia przesyłanie plików do usług w chmurze
   
    Obracany ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm, 1,04 mln punktów
    Obiekt z innej perspektywy
   
    Transmisja w serwisie YouTube
    Przesyłaj obraz na żywo na swój kanał w serwisie YouTube7
Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing