Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane
Sony Alpha ZV-E10 BODY
Sony Alpha ZV-E10 BODY
2 777,00 zł z VAT

Sony Alpha ZV-E10 BODY

Sony Alpha ZV-E10 BODY
  • Kod produktu: 0000003294
  • Ten produkt wysyłamy w 24h!
  • Gwarancja 24 miesiące
2 777,00 zł z VAT (2 257,72 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
Sony Alpha ZV-E10 BODYAparat do wideoblogów z wymiennymi obiektywami

Filmowanie zwierząt z Real-time Eye AF po aktualizacji oprogramowania
Po zainstalowaniu nowej wersji oprogramowania system Real-time Eye AF będzie działał także podczas filmowania zwierząt. Ustawienie typu wykrywanych obiektów na „Zwierzę” pozwoli automatycznie wykrywać i śledzić oczy zwierzęcia, by uzyskać lepsze zdjęcia i filmy domowych milusińskich.

Znajdź obiektyw pasujący do własnego stylu
Aparat ZV-E10 pozwoli Ci z łatwością poprowadzić profesjonalnie wyglądający wideoblog, bo dzięki wymiennym obiektywom pokażesz świat tak, jak chcesz. Obejrzyj poniższe wideo i poznaj niektóre z licznych twórczych możliwości.

Dynamiczny materiał filmowy z szerokokątną perspektywą
Używając obiektywu szerokokątnego do autoportretów, z łatwością uzyskasz dynamiczny materiał filmowy, eksponujący i Ciebie, i otoczenie. Możesz na przykład utrwalić szerszą perspektywę miasta, ukazując oglądającym własne przeżycia.

Zwracające uwagę tło
Dzięki obiektywowi o stałej ogniskowej z łatwością nagrasz wideoblog, który zwróci uwagę widza. Ten rodzaj obiektywu tworzy miękkie, naturalne rozmycie tła, eksponując główny motyw. Pozwala także uzyskać jaśniejszy obraz w słabym oświetleniu.

Duże zbliżenia eksponujące detale
Obiektyw do makrofotografii nie ma sobie równych, gdy chcesz przybliżyć się do obiektu i wyeksponować jego najmniejsze detale. Dzięki takiemu obiektywowi możesz z minimalnej odległości sfotografować lub sfilmować dodatek do stroju, potrawę i wiele innych rzeczy, by ukazać je w najdrobniejszych szczegółach.

Odległe akcje jak na dłoni
Użycie teleobiektywu pozwoli ukazać odległe obiekty, sceny lub wydarzenia ze wszystkimi szczegółami, zarówno w podróży, jak i na prostych ujęciach codzienności. Dynamikę filmowej opowieści można wzmocnić, zmniejszając lub zwiększając zoom.

Ponad 60 obiektywów do wyboru
Dzięki bogatej ofercie obiektywów Sony wideoblog z aparatu ZV-E10 możne zyskać dodatkowy wymiar. Do wyboru jest ponad 60 modeli, w tym obiektywy zaprojektowane do nagrywania filmów. Korzystaj z ich pełnej gamy i odkrywaj potencjał swojej twórczej ekspresji.

Zalety obiektywów Sony do filmowania
Poznaj cztery niepowtarzalne zalety obiektywów Sony z mocowaniem typu E przeznaczonych do filmowania. Połączenie obiektywów i kamer firmy Sony stworzy Ci lepsze warunki do produkcji filmów.


Twórz imponujące wideoblogi

Regulacja rozmycia tła jednym dotknięciem
Aby włączyć lub wyłączyć rozmycie tła (bokeh), nie musisz wykonywać skomplikowanych ręcznych regulacji — po prostu naciskasz przycisk. Wybierz ustawienie „Rozmywanie”, aby uzyskać rozmyte, profesjonalnie wyglądające tło i skierować uwagę widza na główny motyw, lub „Przejrzysty”, aby wyraźnie pokazać całą scenę.

Większy dramatyzm dzięki zwolnieniu/przyspieszeniu tempa Przycisk Still/Movie/S&Q na aparacie ZV-E10 pozwala szybko wybrać tryb S&Q i nagrywać film w zwolnionym tempie, przeznaczony do odtworzenia z prędkością czterokrotnie mniejszą od normalnej. Po zmianie ustawienia możesz też filmować w przyspieszonym tempie — do 60×. Takie ujęcia mają jakość Full HD i nie wymagają późniejszej obróbki na komputerze.

Idealne rozwiązanie dla autorów filmowych recenzji produktów
Nagrywanie filmowej recenzji produktu nie musi być irytującym doświadczeniem. Kiedy włączysz tryb prezentacji produktu, aparat automatycznie przenosi ostrość z twarzy na umieszczony przed obiektywem produkt — bez potrzeby pokazywania go na tle ręki.

Naturalne i gładkie odcienie skóry
Aby uzyskać naturalny wygląd odcieni skóry, użytkownik aparatu ZV-E10 nie musi wybierać żadnych szczególnych ustawień. Dostępny jest również efekt gładkiej skóry z czterema ustawieniami: wyłączony, niski, średni i wysoki

Wysoka jakość filmów nawet przy nagrywaniu w ruchu
System stabilizacji obrazu w aparacie ZV-E10 pozwala nagrywać płynny, wyraźny obraz nawet podczas chodzenia. Z kolei funkcja automatycznej ekspozycji z priorytetem twarzy zadba o odpowiednią jasność Twojej twarzy. Automatycznie wykrywa twarz i zapewnia jej prawidłowe naświetlenie po wyjściu z budynku na zewnątrz, przejściu ze słońca do cienia itp.

Dokładne, automatyczne nastawianie ostrości
Aparat ZV-E10 może bez wybierania żadnych dodatkowych ustawień utrzymywać ostrość na Twojej twarzy i oczach, bez niespodziewanego przenoszenia jej na inne obiekty. Jeśli jednak chcesz przenieść ostrość, dotknij żądanego obiektu na ekranie LCD. Aparat zacznie wówczas utrzymywać na nim ostrość z użyciem funkcji Real-time Tracking, której działanie jest oparte na sztucznej inteligencji.

Płynne, profesjonalnie wyglądające przejścia ostrości
Aparat ZV-E10 pozwala dostosowywać szybkość ustawiania ostrości do rodzaju sceny, by nadawać ujęciom bardziej efektowny wygląd. Do wyboru jest siedem ustawień od szybkiego przejścia po powolną zmianę. Obejrzyj poniższe wideo, by poznać zastosowania tej funkcji.

Uchwyt ułatwiający tworzenie wideobloga
Oferowany oddzielne uchwyt GP-VPT2BT
przyda się do selfie oraz zdjęć z dużej i małej wysokości. Znajdujące się na nim elementy sterujące umożliwiają obsługę bez sięgania do przycisków aparatu. Pozwalają włączyć i zatrzymać odtwarzanie, regulować zoom i wybrać ustawienie efektu bokeh: „Rozmywanie” lub „Przejrzysty”.

Większy przetwornik zmienia jakość obrazu
Imponujący obraz to wynik zastosowania w aparacie ZV-E10 dużego przetwornika APS-C. Matryce tego rodzaju używane są także w kamerach — nawet w profesjonalnych modelach filmowych. Przetwornik jest ponad 10 razy większy
niż w typowym smartfonie, przechwytuje zatem więcej światła i zapewnia więcej danych. Rezultat to piękny obraz z atrakcyjnym efektem bokeh.

Profesjonalnie wyglądający efekt bokeh w zasięgu ręki
Aparat ZV-E10 jest wyposażony w duży przetwornik obrazu, pozwalający z łatwością uzyskać imponujące obrazy, na których główny motyw autentycznie kontrastuje z miękko rozmytym tłem.

Imponujące filmy w jakości 4KAby nagrać film w wysokiej rozdzielczości 4K, wystarczy nacisnąć przycisk MOVIE. Duży przetwornik utrwala bogatą paletę kolorów. Aby zapewnić maksymalną ilość szczegółów, aparat ZV-E10 rejestruje 2,4× więcej danych niż potrzeba do utworzenia obrazu 4K, po czym przekształca je w końcowe nagranie.

Czysty obraz na filmach nakręconych w słabym oświetleniu
Nawet jeśli filmujesz w słabym świetle, aparat ZV-E10 utrwala piękne, szczegółowe obrazy z minimalną ilością szumu. Jest to zasługa dużego przetwornika obrazu, który bardziej efektywnie przechwytuje światło. Rezultat to wyraźne, czyste obrazy nawet ze słabo oświetlonych wnętrz i nocnych plenerów.


Nadzwyczajna czystość dźwięku

Stworzony do nagrywania wyraźnego głosu
Aparat ZV-E10 jest wyposażony w mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami, zoptymalizowany do nagrywania dźwięku dobiegającego od przodu. Niezawodnie utrwali więc Twój głos, nawet jeśli filmujesz w tłumie.

Wyraźny dźwięk nawet podczas nagrywania na wietrze
Aparat ZV-E10 jest dostarczany z osłoną przeciwwiatrową, która osłabia hałas wiatru podczas filmowania na powietrzu. Po jej założeniu można filmować bez obaw, że nagranie będzie wymagało korekty poziomu hałasu.

Jeszcze wyższa jakość dźwięku
W przeciwieństwie do tradycyjnych, analogowych systemów transmisji można uniknąć powstania zakłóceń w przewodzie. Aby zapewnić wyraźny, dokładny, w pełni cyfrowy dźwięk, aparat ZV-E10 współpracuje z mikrofonami Sony z cyfrowym łączem audio w stopce Multi Interface (MI).


Udostępniaj i łącz


Proste podłączanie na odległość i wysoka jakość obrazu
Aparatu ZV-E10 można używać także do komunikacji online i strumieniowej transmisji na żywo, wykorzystując zalety dużego przetwornika obrazu i wbudowanego mikrofonu. Aby użyć aparatu ZV-E10 jako zewnętrznej kamery, podłącz go do komputera lub smartfona Sony Xperia™ przewodem USB Type-C®.

Udostępniaj zaraz po nagraniu
Udostępniaj materiał wideo o profesjonalnej jakości wkrótce po jego nagraniu. Bezpłatna aplikacja Imaging Edge Mobile™
pozwala na szybkie przesłanie filmów i fotografii z aparatu ZV-E10 do smartfona.

Bezproblemowe filmowanie w układzie pionowym
Filmy nagrane w układzie pionowym są automatycznie oznaczane odpowiednim tagiem, dzięki czemu łatwo jest odtworzyć, zmontować i opublikować materiał przeznaczony specjalnie na smartfon.

Łatwa edycja filmów na smartfonie
Film można edytować nawet na smartfonie, używając aplikacji Movie Edit add-on. Pomaga ona ustabilizować największe skoki obrazu lub skadrować film w celu dopasowania go do popularnych serwisów społecznościowych.

Zasilanie bez stresów
Tworząc materiał do wideobloga, nie musisz się stresować się kwestią zasilania, ponieważ aparat ZV-E10 jest przystosowany do zasilania z różnych źródeł.

Wytrzymałość podczas zdjęć w plenerze
Całkowicie naładowany akumulator aparatu ZV-E10 pozwala nieprzerwanie filmować nawet przez 125 minut lub zrobić do 440 zdjęć. Możesz więc komfortowo pracować podczas długich sesji na powietrzu.

Zasilanie z zewnętrznych źródeł podczas dłuższej sesji
Ten uniwersalny aparat pozwala wydłużyć nagrywanie poprzez podłączenie do portu USB Type-C® zewnętrznego źródła zasilania, takiego jak powerbank.

Opcjonalny zasilacz sieciowy do streamingu na żywo
Jeśli masz dostęp do sieci energetycznej, możesz użyć zasilacza sieciowego, takiego jak AC-PW20AM, i nie zaprzątać sobie głowy poziomem naładowania akumulatora. To bardzo wygodne podczas strumieniowych transmisji na żywo.

SPECYFIKACJA
Rozdzielczość
    24,2 Mpix

Stabilizacja obrazu   
    Ze stabilizacją obrazu

Rozdzielczość filmów
    4K

Rozmiar matrycy    
    23.5 x 15.6 mm > Aparaty bezlusterkowe - Rozmiar matrycy 23.5 x 15.6 mm

Maksymalna szybkość zdjęć w serii   
    11 kl./s

Zoom optyczny     
    W zależności od obiektywu

Maksymalna rozdzielczość     
    6000 x 4000

Lampa błyskowa    
    Możliwość podpięcia

Zapis danych
Karty pamięci    
    SD
    SDHC
    SDXC

Podgląd zdjęć
Wizjer    
    Bez wizjera

Rozmiar wyświetlacza LCD    
    3"

Techniczne
Rodzaj matrycy    
    CMOS

Szybkość migawki  
    1/4000

Zasilanie    
    Akumulator dedykowany

Maksymalna wartość czułości ISO    
    32000

Rodzaj migawki    
    Elektroniczna

Złącza i porty    
    Wi-Fi
    NFC
    micro HDMI
    Bluetooth

Model    
    ZV-E10

Komunikacja    
    Bluetooth
    Wi-Fi

Cechy dodatkowe    
    Hot Shoe
    Obsługa formatu RAW

Waga    
    0,290 kg

Wysokość    
    64,2 mm

Szerokość    
    115,2 mm

Głębokość    
    44,8 mm

Kolor    
    Czarny 

OBIEKTYW SONY SEL 50MM 1.8 FE WYMIENNA OPTYKA full-frame

Ten produkt wysyłamy w 24h!

799,00 zł
Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing