Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane

Premiera SIGMA 50mm F/2 DG DN Contemporary Sony E

Premiera SIGMA 50mm F/2 DG DN Contemporary Sony E
  • Kod produktu:
  • Gwarancja 24 miesiące
Produkt archiwalny
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
SIGMA 50mm F/2 DG DN Contemporary


SIGMA 50mm F/2 DG DN Contemporary - skondensowana wydajność przekraczająca oczekiwania tak małej konstrukcji. 50mm F2 dołącza do serii „Premium Compact Prime” I.
SIGMA 50mm F2 DG DN | Contemporary charakteryzuje się wysoką wydajnością optyczną z jasną przysłoną F2, która tworzy ostre obrazy z płytką głębią ostrości i pięknymi efektami bokeh. Dzięki niewielkim rozmiarom ta popularna, klasyczna ogniskowa staje się idealna nie tylko do portretów, ale także fotografii ulicznej i codziennej. Obiektyw został zaprojektowany do długotrwałego, intensywnego użytkowania. SIGMA 50mm F2 DG DN | Contemporary korzysta z tej samej technologii, której SIGMA używa do stworzenia gamy obiektywów SIGMA CINE. Obiektyw posiada całkowicie metalową, solidną konstrukcję premium. Wszystkie te cechy łączą się, tworząc wyjątkowo wszechstronny obiektyw, który może być używany na wiele kreatywnych sposobów, tworząc obrazy o wyjątkowej rozdzielczości. Doskonale nadaje się dla początkujących fotografów, którzy chcą zrobić kolejny krok, profesjonalistów wymagających niezawodnych obiektywów, oraz fotografów preferujących mniejsze obiektywy pełnoklatkowe zachowujące najlepszą jakość optyczną.

„Pięćdziesiątka”, która odpowiada standardom ustanowionym przez linię SIGMA Contemporary.
Obiektywy z serii SIGMA I zostały opracowane w oparciu o koncepcję „Kompaktowych obiektywów do codziennego użytku i wyjątkowej jakości obrazu”, SIGMA 50 mm F2 DG DN | Contemporary jest kwintesencją tego założenia. Obiektyw został wyposażony w wysokiej jakości optykę jednocześnie zachowując niewielkie rozmiary, doskonale sprawdza się w wielu fotograficznych dziedzinach. Został zaprojektowany od podstaw dla aparatów bezlusterkowych, posiada element ze szkła SLD i trzy soczewki asferyczne, które doskonale korygują różne rodzaje aberracji. Ogniskowa 50 mm kojarzona jest głównie z fotografią portretową, dlatego podczas projektowania obiektywu szczególnie skupiono się na się na gładkości efektu bokeh tworzonego przez przysłonę F2. Jego konstrukcja optyczna zapewnia płynne przejścia z ostrych obszarów, do obszarów rozmytych i pomaga zminimalizować odblaski i bliki powodowane przez silne światło boczne. Cichy silnik krokowy zapewnia szybkie i niezawodne automatyczne ustawianie ostrości zarówno w przypadku zdjęć, jak i realizacji filmów.

Nowy, oczekiwany model serii I. „Tworzenie obrazów, które są więcej niż piękne”.
Seria SIGMA I obejmuje obiektywy kompatybilne z pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi, zwiększając ich elastyczność i wszechstronność. Połączenie doskonałych parametrów optycznych obiektywu, z kompaktowością idealnie dopasowaną do mniejszych i lżejszych nowoczesnych aparatów bezlusterkowych, zapewniają nowe możliwości wykonywania doskonałych zdjęć. SIGMA ma świadomość ogromniej dostępności i szerokiego wyboru różnych aparatów, zwłaszcza w dobie rosnącej liczby telefonów komórkowych. Jednak wielu fotografów, którzy decydują się na zakup aparatu i obiektywu, szuka czegoś więcej niż przypadkowego narzędzia do rejestracji obrazu. Odpowiedzią są właśnie obiektywy z serii I. Oferują najlepsze połączenie doskonałych parametrów optycznych, designu, oraz wyjątkowej użyteczności i kompaktowej obudowy. Doświadczenie SIGMA w zakresie rozwoju i produkcji obiektywów budowane jest od 1961 r. Technologia ta stała się szczególnie wyrafinowana wraz z wprowadzeniem marki SIGMA Global Vision w 2012 r. Obierając tę właśnie wizję za podstawę, SIGMA dokładnie przemyślała jakość produktów, praktyczność pracy i przyjemność ich posiadania. Tak narodziła się seria I.

Kompaktowa obudowa i jakość wykonania serii I
Wszystkie obiektywy z serii I mają całkowicie metalową konstrukcję i obudowę. Precyzyjnie wycięte aluminiowe części nie tylko nadają obudowie eleganckie i stylowe wykończenie, jednocześnie zapewniają doskonałą trwałość i jakość całego produktu. W celu zwiększenia wytrzymałości i precyzji działania, również takie elementy jak prowadnice i wodziki również są wykonane z metalu. Te bardzo precyzyjne komponenty, produkowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii obróbki metali firmy SIGMA, są również wykorzystywane w serii CINE LENS dla profesjonalnych operatorów filmowych, zapewniają przyjemną pracę, praktyczną i ergonomiczną obsługę. Wszystko to sprawia, że korzystanie z obiektywu jest prawdziwą przyjemnością.


Specyfikacja:

Konstrukcja
11 elementów w 9 grupach (1 elementy SLD i 3 elementy asferyczne)

Kąt widzenia
46,8°

Liczba listków przysłony
9 (listki zaokrąglone)

Minimalna przysłona
F22

Minimalna odległość ogniskowania
45 cm

Maksymalny współczynnik powiększenia
1:6,9

Rozmiar filtra
φ58 mm

Wymiary (maksymalna średnica x długość)
φ70,0 mm × 68 mm

Waga
350 g

Akcesoria w zestawie
Magnetyczna metalowa pokrywka obiektywu (LCF55-01M), tulipanowa osłona przeciwsłoneczna (LH576-03), dekiel przedni (LCF-55 Ⅲ), dekiel tylny (LCR Ⅱ)

Kod towaru
OSSE50/2_C_DG_DN

Dedykowane Do
Bezlusterkowiec

Gwarancja
2+1

Mocowanie
Sony-E

Obiektywy - Rodzaj
Standardowe

Ogniskowa
Stała

Seria Obiektywu
Contemporary

Średnica
58mm
Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing