Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

Premiera SIGMA 23mm F/1.4 DC DN Contemporary Sony E

  • Chwilowy brak towaru
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
Premiera SIGMA 23mm F/1.4 DC DN Contemporary Sony E

2 390,00 zł z VAT (1 943,09 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
SIGMA 23mm F/1.4 DC DN Contemporary Sony E


SIGMA 23mm F/1.4 DC DN Contemporary - idealny do aparatów bezlusterkowych APS-C. Wysoka wydajność optyczna, przysłona F1.4 i kompaktowa obudowa, tworzą idealny obiektyw do codziennej pracy.
Dzięki praktycznemu kątowi widzenia, odpowiadającemu ogniskowej 35mm w przypadku aparatów pełnoklatkowych, wysokiej wydajności optycznej i lekkiej kompaktowej obudowie, obiektyw SIGMA 23mm F1.4 DG DN, staje się nieodzownym narzędziem codziennej pracy dla wielu fotografów. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektywów zaowocowało doskonałym obiektywem do codziennego użytku z bezlusterkowymi aparatami APS-C. Obiektyw oferuje doskonałą rozdzielczość obrazu już od maksymalnego otworu przysłony F1.4, oraz piękny, kremowy bokeh.

Obiektyw demonstruje swoją moc, niemal w każdej dziedzinie fotografii, w tym krajobrazów, portretów, czy fotografii produktowej. SIGMA chcąc, zachować dużą mobilność aparatów bezlusterkowych, zadbała również o odpowiednią kompaktowość również korpusu obiektywu. Linia SIGMA Contemporary obejmuje kilka niewielkich, stałoogniskowych, lekkich obiektywów F1.4 w formacie APS-C. Jeśli chcesz, aby Twój zestaw fotograficzny, był poręczny i lekki, ale bez jakościowych kompromisów w zakresie plastyki i ostrości obrazu, ten obiektyw z pewnością spełni Twoje potrzeby, będzie obiektywem, który zawsze będzie przy Tobie.

Duży otwór przysłony. Jasność F1.4 i doskonała rozdzielczość
Ważną cechą jest przysłona F1.4, zapewnia ona piękny kremowy bokeh, oraz ułatwia fotografowanie i filmowanie w ciemnych pomieszczeniach. Jest to niewielki obiektyw, pozwalający cieszyć się niewielkimi rozmiarami systemu aparatów bezlusterkowych, co zachęca aby zabrać go zawsze i wszędzie. Co ważne, małe rozmiary i waga są dużym ułatwieniem do stosowania na gimbalach.

Linia Contemporary oferuje szeroką gamę stałoogniskowych obiektywów formatu APS-C F1.4. Wszystkie te obiektywy łączy koncepcja połączenia najwyższej rozdzielczości z kompaktowością i lekkością. Łącząc je zgodnie ze swoimi potrzebami, możesz zbudować kompaktowy system fotograficzny, zachowując możliwość uzyskania pięknych obrazów, wszędzie gdzie jesteś.

Kompaktowy korpus zoptymalizowany pod kątem aparatów bezlusterkowych APS-C
SIGMA 23mm F1.4 DC DN | Contemporary oferuje bardzo wygodny kąt widzenia, odpowiadający 35 mm w formacie 35 mm, dużą przysłonę F1.4 oraz rozdzielczość wymaganą przez współczesne matryce APS-C. Aby uzyskać ostry, wyraźny obraz pozbawiony aberracji, w obiektywie zastosowano 13 elementów w 10 grupach, w tym 3 elementów ze szkła SLD i 2 elementów asferycznych. Dzięki temu obiektyw zapewnia duże oddanie szczegółów już od maksymalnego otworu przysłony.

Szeroka gama stałoogniskowych obiektywów formatu APS-C z przysłoną F1.4.
Aby wykorzystać mobilność aparatów bezlusterkowych APS-C, obiektyw SIGMA 23mm F1.4 DG DN również musiał być poręczny, obiektyw waży jedynie 340 g*, ma długość 76,9 mm* i średnicę filtra 52 mm. Jest to niewielki i bardzo ostry obiektyw, oferujący powszechnie stosowany kąt widzenia. Doświadczenie i koncentracja produkcji w jedynej fabryce SIGMA w Aizu w Japonii umożliwiło osiągnięcie idealnej równowagi między doskonałymi parametrami optycznymi i mechanicznymi a kompaktowością. Układ AF jest napędzany przez szybki i cichy silnik krokowy. Najnowsze algorytmy stworzone na potrzeby aparatów bezlusterkowych umożliwiają błyskawiczne ustawianie ostrości.

W przypadku aparatów z mocowaniem typu L, istnieje możliwość przełączenia na „ostrzenie liniowe”, w którym ostrość przesuwa się o stałą wartość zgodnie z kątem obrotu pierścienia ostrości.


Specyfikacja:

Konstrukcja
13 elementów w 10 grupach (3 elementy SLD i 2 elementy asferyczne)

Kąt widzenia
63,4°

Liczba listków przysłony
9 (listki zaokrąglone)

Minimalna przysłona
F16

Minimalna odległość ogniskowania
25 cm

Maksymalny współczynnik powiększenia
1:7,3

Rozmiar filtra
φ52 mm

Wymiary (maksymalna średnica x długość)
φ65,8 mm × 76,9 mm

Waga
225 g

Akcesoria w zestawie
Tulipanowa osłona przeciwsłoneczna LH554-01, przedni dekiel 52mm, tylny dekiel.

Kod towaru
OSDSE23/1.4_C_DC_DN

Dedykowane Do
Bezlusterkowiec

Gwarancja
2+1

Mocowanie
Sony-E

Obiektywy - Rodzaj
Standardowe

Ogniskowa
Stała

Seria Obiektywu
Contemporary

Średnica
52mm
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });