Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane

Premiera SIGMA 17mm F/1.4 DG DN Contemporary Sony E

Premiera SIGMA 17mm F/1.4 DG DN Contemporary Sony E
  • Kod produktu:
  • Gwarancja 24 miesiące
Produkt archiwalny
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
SIGMA 17mm F/1.4 DG DN Contemporary Sony ESIGMA 17mm F/1.4 DG DN Contemporary - kompaktowy, lekki i wydajny, ultraszerokokątny obiektyw o ogniskowej 17 mm
Sigma 17mm F1.4 DG DN| Mimo wyzwań szerokokątnych instrumentów, obiektyw został zaprojektowany bez kompromisów. Jego kąt widzenia tworzy imponujące krajobrazy z wyjątkową perspektywą, a dzięki minimalnej odległości ogniskowania wynoszącej zaledwie 12 cm, można cieszyć się jego możliwościami na wiele alternatywnych sposobów, w tym fotografując z bliska, wykonując selfie, czy przy nagrywając video blogi. Konstrukcja optyczna została stworzona wyłącznie dla systemów aparatów bezlusterkowych, zadbano o odpowiednią jakość optyczną wymaganą we współczesnych, wymagających matrycach. Budowa, pomimo szerokiego kąta widzenia pomaga zredukować odblaski i flary, co skutkuje doskonałym odwzorowaniem kontrastowego obrazu. Dopełnieniem jest całkowicie metalowy tubus obiektywu podkreślający kunszt i dbałość o szczegóły SIGMA. Wszystko to sprawia, że SIGMA 17mm F4 DG DN |Contemporary dostarcza przyjemności z pracy na każdej sesji.

Nowy ultraszerokokątny obiektyw, odpowiadający jakości produktów I Series
Jest to obiektyw oferujący wyśrubowane, współczesne osiągi i technologie, produkowany w jedynym zakładzie produkcyjnym SIGMA w Aizu. Istotną cechą obiektywu 17 mm jest imponująca minimalna odległość ogniskowania wynosząca tylko 12 cm. Możesz robić zbliżenia w stylu makro z niezwykłymi szczegółami na rozległym tle. Obiektyw świetnie nadaje się również do selfie i vlogowania, gdzie postaci i przedmioty muszą być pokazane z odległości wyciągnięcia ręki. Szybki i cichy AF jest napędzany sprawdzonym i wydajnym silnikiem krokowym doskonale spisującym się w fotografii jak i videofilmowaniu.

Piękne obrazy, oraz przyjemność pracy ze stylową linią I Series
Linia SIGMA I zawiera obiektywy kompatybilne z pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi, oferują one oczekiwaną, współczesną jakość i piękny design. Połączenie doskonałych parametrów optycznych z kompaktowością, idealnie dopasowuje obiektyw do mniejszych i lżejszych nowoczesnych aparatów, zapewniając swobodne możliwości tworzenia doskonałych zdjęć. SIGMA ma świadomość ogromniej dostępności i szerokiego różnych wyboru aparatów, zwłaszcza w dobie rosnącej liczby telefonów komórkowych. Jednak wielu fotografów, którzy decydują się na zakup aparatu i obiektywu, szuka czegoś więcej niż przypadkowego narzędzia do rejestracji obrazu. Odpowiedzią są właśnie obiektywy z serii I. Oferują najlepsze połączenie doskonałych parametrów optycznych, designu, oraz wyjątkowej użyteczności i kompaktowej obudowy. Doświadczenie SIGMA w zakresie technologii rozwojowych i produkcyjnych jest budowana od 1961 r. stała się wyrafinowana wraz z wprowadzeniem marki SIGMA Global Vision w 2012 r. Mając tę wizję za podstawę, SIGMA dokładnie przemyślała jakość produktów, praktyczność pracy i przyjemność ich posiadania. Tak narodziła się seria I.

Kompaktowa obudowa i jakość wykonania serii I
Wszystkie obiektywy z serii I mają całkowicie metalową konstrukcję i obudowę. Precyzyjnie wycięte aluminiowe części nie tylko nadają obudowie eleganckie i stylowe wykończenie, jednocześnie zapewniają doskonałą trwałość i jakość całego produktu. W celu zwiększenia wytrzymałości i precyzji działania, również takie elementy jak prowadnice i wodziki również są wykonane z metalu. Te bardzo precyzyjne komponenty, produkowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii obróbki metali firmy SIGMA, są również wykorzystywane w serii CINE LENS dla profesjonalnych operatorów filmowych, zapewniają przyjemną pracę, praktyczną i ergonomiczną obsługę. Wszystko to sprawia, że korzystanie z obiektywu jest prawdziwą przyjemnością. SIGMA 17 mm F4 DG DN | Contemporary jest jednym z najmniejszych w serii. Możesz go połączyć z pozostałymi obiektywami z serii I, tworząc piękny, kompaktowy system obrazowania, który możesz zabrać zawsze i wszędzie.W układzie optycznym obiektywu, zastosowano m.in. dwie soczewki ze szkieł SLD i trzech soczewek asferycznych. Pozwala to nie tylko zachować niewielkie rozmiary obiektywu, ale także skutecznie skorygować optyczne aberracje, zapewniając czysty i piękny obraz. Rezultatem jest również mały gwint filtrów – jednie φ55 mm (mniejszy niż w przypadku porównywalnych obiektywów o podobnych ogniskowych). Taka średnica ułatwia również wymianę filtrów między już posiadanymi obiektywami z serii SIGMA I*.Specyfikacja:

Konstrukcja
9 elementów w 8 grupach (2 elementy SLD i 3 elementy asferyczne)

Kąt widzenia
103,7°

Liczba listków przysłony
7 (listki zaokrąglone)

Minimalna przysłona
F22

Minimalna odległość ogniskowania
12 cm

Maksymalny współczynnik powiększenia
1:3,6

Rozmiar filtra
φ55 mm

Wymiary (maksymalna średnica x długość)
φ64,0 mm × 48,8 mm

Waga
225 g

Akcesoria w zestawie
Magnetyczna metalowa pokrywka obiektywu (LCF55-01M), tulipanowa osłona przeciwsłoneczna (LH576-03), dekiel przedni (LCF-55 Ⅲ), dekiel tylny (LCR Ⅱ)

Kod towaru
OSSE17/4_C_DG_DN

Dedykowane Do
Bezlusterkowiec

Gwarancja
    2+1

Mocowanie
    Sony-E

Obiektywy - Rodzaj
Szerokokątne

Ogniskowa
Stała

Seria Obiektywu
Contemporary

Średnica
55mm


Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing