Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

KARTA 64GB SanDisk SDXC Ultra Class 10 UHS-I 100MB/s

0000002824

SANDISK
  • Chwilowy brak towaru
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
KARTA 64GB SanDisk SDXC Ultra Class 10 UHS-I 100MB/s

69,00 zł z VAT (56,10 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank

KARTA 64GB SanDisk SDXC Ultra Class 10 UHS-I 100MB/s


Odczyt: do 100MB/s

Karta flash zbudowana na podzespołach najwyższej jakości.

Nowo firmy Sandisk - ulepszona wersja kart Ultra !

Rób lepsze zdjęcia i nagrywaj filmy w jakości Full HD (2). Dzięki kartom SanDisk Ultra UHS-I zyskasz na szybszym pobieraniu, dużej pojemności i lepszej wydajności do przechwytywania i przechowywania wysokiej jakości zdjęć i filmów Full HD (2). Skorzystaj z ultraszybkich prędkości odczytu do 100 MB / s * aby zaoszczędzić czas na przenoszeniu zdjęć i filmów z karty na komputer. Karty SanDisk Ultra UHS-I  (4) są wodoodporne, odporne na temperaturę, promieniowanie rentgenowskie, odporne na wstrząsy (3) oraz są kompatybilne z urządzeniami cyfrowymi SDHC i SDXC:

Funkcje i zalety:

  • Prędkość odczytu do 100 MB / s*
  • Lepsze zdjęcia i filmy w jakości Full HD (2)
  • Dużo pojemności do przechowywania zdjęć i filmów Full HD (2)
  • Wyjątkowa wydajność nagrywania wideo dzięki klasie prędkości UHS 1 (U1) (4) i klasie 10 dla wideo Full HD (1080p)(2)

Nie przegap ważnej chwili

Karty SanDisk Ultra są szybkie i mają wyjątkową wydajność nagrywania wideo, dzięki czemu możesz uchwycić każde wyjątkowe wspomnienie.

Nagrywaj w Full HD

Rób niesamowite zdjęcia i nagrywaj filmy w jakości Full HD z zachowaniem trwałości i niskich opóźnień podczas nagrywania wideo.

Wystarczająca pojemność

Zapewnia dużo pamięci, dzięki czemu możesz robić mnóstwo zdjęć i godziny filmów Full HD (1080p) (2) bez konieczności zmiany karty.

Wytrzymała konstrukcja do stosowania w ekstremalnych warunkach

Karty pamięci SanDisk Ultra microSDXC UHS-I są odporne na wstrząsy oraz działanie skrajnych temperatur, wody i promieniowania rentgenowskiego, co pozwala rzucić się w wir przygód bez zamartwiania się o wytrzymałość karty.

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.

Nie wszystkie urządzenia obsługują formaty kart pamięci SDXC. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z producentem urządzenia.

* Do 100 MB / s * prędkości odczytu; prędkość zapisu mniejsza. Na podstawie testów wewnętrznych; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia hosta, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB = 1 000 000 bajtów.

1) 1 GB = 1 000 000 000 bajtów. Rzeczywista pojemność pamięci użytkownika mniejsza.

2) Obsługa wideo Full HD (1920x1080) może się różnić w zależności od urządzenia hosta, atrybutów pliku i innych czynników. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej SanDisk.

3) Tylko karta. Sprawdź opakowanie produktu i oficjalną stronę internetową SanDisk, aby uzyskać dodatkowe informacje i ograniczenia.

4) UHS Speed Class 1 (U1) oznacza opcję wydajności zaprojektowaną do obsługi nagrywania wideo w czasie rzeczywistym z urządzeniami hosta obsługującymi UHS. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej SanDisk.

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });