Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

Gimbal Zhiyun SMOOTH 4 Black (czarny) do smartfona

0000002608

 • Gwarancja 24 miesiące

Produkt archiwalny

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Raty mBank

ZHIYUN SMOOTH 4

Zhiyun Smooth 4 zamieni Twój telefon w profesjonalną kamerę filmową, pomagając w tworzeniu stabilnego i płynnego materiału filmowego!

Specjalny suwak na panelu sterowania i przycisk spustowy z tyłu ułatwiają przełączanie pomiędzy różnymi trybami gimbala. Dedykowane przyciski i pokrętło regulacji umożliwiają szybkie ustawienia parametrów bez potrzeby dotykania telefonu.

Zhiyun Smooth 4 posiada również duże, łatwe w użyciu pokrętło sterowania, które można wykorzystać do śledzenia ostrości, płynnego powiększania i precyzyjnego ustawiania ostrości. Obracając pokrętłem podczas fotografowania i zbliżając się lub oddalając od obiektu, możesz nawet stworzyć efekt dolly zoom - tak zwanego shota Vertigo, używanego w wielu słynnych hollywoodzkich produkcjach!

Zintegrowany z technologią AI, Zhiyun Smooth 4 umożliwia śledzenie obiektów i różne zaawansowane tryby czasu poklatkowego, pomagając uchwycić każdą niezapomnianą chwilę!
Specyfikacja

 •     Zakres kąta nachylenia: 240°
 •     Zakres kątowy: 300°
 •     Odchylenie w stanie statycznym: +/-0.01 to +/-0.04°
 •     Odchylenie w ruchu: +/-0.05 to +/-0.3°
 •     Obciążenie: 75 - 210 g
 •     Czas pracy: 12 godzin
 •     Napięcie robocze: 7.4 V
 •     Typ baterii:  2x Lithium Ion, 2000 mAh (każda)
 •     Czas ładowania: 3 godziny
 •     Zakres temperatury: -10°do +45°C
 •     Wymiary: 123 x 105 x 328 mm
 •     Waga: 547 g
 •     Funkcje specjalne: tryb PhoneGo, inteligentne śledzenie obiektów, Roll-Lapse, POV Orbital Shot
    Inne: Panel sterowania z klawiszami dostępu, pokrętłem regulacji i suwakiem. Duże pokrętło sterujące do powiększania i ustawiania ostrości. Ładowanie USB-C. Standardowe mocowanie na statywie (1/4 ") w dolnej części. Kompatybilny z aplikacja ZY Play (Android i iOS)

Zawartość zestawu

 •     Gimbal Zhiyun Smooth 4
 •     Trójnóg
 •     Kabel USB-C
 •     Opakowanie producenta (walizka)

Dwukierunkowa możliwość ładowania z przedłużonym czasem działania

Smooth 4 może działać przez 12 godzin. Wskaźnik baterii na bieżąco informuje o poziomie jej wyczerpania. Stabilizator posiada funkcję, która umożliwi ładowanie telefonu bezpośrednio podczas fotografowania. Możesz nagrywać wideo przez cały dzień, nie martwiąc się o baterię. Gimbal został wyposażony w główny port ładujący typu C, aby użytkownicy mogli używać obu końców kabla do ładowania. Stabilizator można ładować za pomocą USB w osi przechyłu. Ładowanie dwukierunkowe może odbywać się w tym samym czasie, gwarantując najdłuższy czas pracy.

Klawisze skrótu do natychmiastowej kontroli

Smooth 4 posiada kilka bezpośrednich klawiszy skrótu (tzw. Hot Keys) oraz suwak do szybkiego i łatwego sterowania wszystkimi swoimi trybami przestawiania, zmniejszając potrzebę ciągłego dotykania ekranu telefonu komórkowego.

Inteligentny panel sterowania może być używany do regulacji wszystkich parametrów fotograficznych, takich jak kompensacja ekspozycji i ISO, oraz do przełączania między kamerą przednią i tylną, podglądu materiału, włączania światła LED, a nawet fotografowania panoram.

Kilka przykładów różnych trybów gimbala:

    Dolly Zoom / Vertigo Shot
    Roll Time-lapse (POV + Time-lapse)
    POV Orbital Shot (360° spinning shot)

Ustawianie ostrości i przybliżanie

bardziej profesjonalne i delikatne pokrętko, które jest wbudowane w Smooth 4, zapewnia bezprecedensowe wrażenia z płynnej pracy. Możesz przybliżać lub oddalać obraz, aby wykonać jeszcze więcej różnorodnych zdjęć. Naciskając przycisk połączenia FN, można uzyskać precyzyjne zmiany ostrości w czasie rzeczywistym, co pozwala na tworzenie kreatywnych ujęć,

Tryb PhoneGo zapewnia szybsze przejście sceny

Wybierając przycisk z tyłu, można wprowadzić gimbal Smooth 4 w tryb "PhoneGo", który natychmiast zwalnia pełny potencjał wszystkich silników i dostosowuje się do szybszych ruchów podczas jazdy lub robienia ujęć z jadącego samochodu / roweru itp. Teraz przejście sceny będzie tak szybkie jak chcesz!

Podobnie jak wysokiej klasy samochód sportowy, Smooth 4 może wejść w tryb PhoneGo i błyskawicznie zwolnić potencjał silników. Może reagować na każdy delikatny ruch bez opóźnień, bez konieczności martwienia się o utratę ujęć

Ekspert w technice Time-lapse

Zhiyun Smooth 4 może być używany do stosowania techniki typu Time-lapse w tym Motion-lapse i Hyper-lapse. Dzięki wszystkim możliwym ustawieniom kąta wzdłuż trzech osi, masz możliwość odkrywania nowych sposobów tworzenia ciekawych scen poklatkowych. Jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia!

Śledzenie obiektu

Smooth 4 posiada opcję śledzenia obiektu z wysoką precyzją. Wystarczy, że wybierzesz obiekt, który chcesz śledzić na ekranie, stabilizator zrobi resztę.

Lekki i wytrzymały

Wysoka jakość materiałów oraz prosta konstrukcja sprawiają, że gimbal jest niezwykle wytrzymały, lekki oraz komfortowy w użytkowaniu.

WAŻNE!

Aplikacja ZY Play for IOS v2.4.4 oraz ZY Play for Android v1.9.4 jest kompatybilna z wybranymi modelami telefonów. Należy sprawdzić kompatybilność na stronie producenta: www.zhiyun-tech.com/ZYPlay
Dodaj swoją opinię o produkcie
Wybierz ocenę
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!