Odbiór w Gliwicach Gliwice (CH ARENA)
Firma OneFoto ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1,
44-102 Gliwice (CH Arena)
Pn - Pt: 10:00 - 20:00, Sb 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane
Dron DJI FPV COMBO
Dron DJI FPV COMBO
4 777,00 zł z VAT

Dron DJI FPV COMBO

Dron DJI FPV COMBO
  • Kod produktu: 0000001370
  • Towar niedostępny
4 777,00 zł z VAT (3 883,74 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Dron DJI FPV COMBONowa definicja lotu
Eksploruj niebo w sposób, który wydaje się niemożliwy. Nigdy nie straciliśmy naszej miłości do latania, a z DJI FPV ta miłość zmienia wyobrażenia w rzeczywistość. Dzięki tej immersyjnej, intuicyjnej, powietrznej platformie możesz przekroczyć kolejne granice.


FPV jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze
Lśniący i aerodynamiczny DJI FPV oferuje potężny napęd, długi czas pracy akumulatora oraz imponującą odporność na wiatr, co sprawia, że zachwyca zarówno ogromnymi możliwościami jak i fantastycznym designem.


Kolejny poziom immersji
Poczuj dreszcz immersyjnego lotu, który umożliwiają Gogle V2 oraz superszerokie pole widzenia DJI FPV 150°. Transmisja wideo sięgająca 120 FPS zapewnia ultrapłynny podgląd Twojego lotu w czasie rzeczywistym.


Niezrównana kontrola
Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym pilotem FPV, czy całkowicie początkującym użytkownikiem, DJI FPV oferuje 3 intuicyjne tryby lotu, dzięki którym każdy może latać z odpowiednią pewnością siebie już od pierwszego dnia.


Kontroler ruchu DJI
Przenieś swoje doświadczenie lotu na wyższy poziom z nowym Kontrolerem Ruchu DJI. Kompaktowe i intuicyjne urządzenie pozwala na manewrowanie dronem w oparciu o naturalne ruchy Twoich dłoni. To nie jest zwykła innowacja FPV. To zupełnie nowy sposób latania.


Awaryjne hamowanie i zawis
Manualne loty FPV mogą onieśmielać nawet ekspertów. To właśnie dlatego DJI FPV ma funkcję awaryjnego hamowania i zawisu. Po prostu naciśnij przycisk na aparaturze sterującej podczas lotu w dowolnym trybie i z dowolną prędkością, a dron w ciągu zaledwie kilku sekund zatrzyma się i stabilnie zawiśnie w miejscu.


Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
Dodatkowe oświetlenie dolne, powrót do miejsca startu (RTH), RTH niskiego poziomu akumulatora, a także przednie i dolne wykrywanie przeszkód - wszystkie te rozwiązania pozwalają zapewnić bezpieczeństwo lotu DJI FPV - nawet przy dużych prędkościach.


Potęga obrazowania, której możesz oczekiwać od DJI
Potężne możliwości napędowe połączone z superszerokim polem widzenia 150° zapewniają bezkonkurencyjny widok 4x Slow Motion, stabilizacja RockSteady oraz korekcja dystorsji oferują pilotom jeszcze płynniejsze i bardziej epickie rezultaty.


Niesamowite materiały
DJI FPV umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS z bitratem sięgającym 120 MB/s, dzięki czemu uchwycisz każdy szczegół i sprawisz, że nagranie będzie prezentować się tak ekscytująco jak sam lot.


Zoptymalizowane doświadczenie
DJI FPV daje użytkownikom dodatkowe zabezpieczenie w postaci wbudowanego systemu Automatic Dependent Surveillance-Broadcast (ADS-B). Zbiera on informacje dotyczące obecności jednostek załogowych w obrębie Twojej lokalizacji lotu i wyświetla ostrzeżenia w Goglach V2, zapewniając wystarczająco dużo czasu, aby uniknąć jakichkolwiek platform znajdujących się w pobliżu.


Podgląd na żywo w smartfonie
Aplikacja DJI Fly umożliwia wyświetlanie na ekranie smartfona podglądu z Gogli na żywo (po połączeniu za pomocą kabla).


Jest gotowy do lotu - tak jak Ty!
Zapomnij o skomplikowanym okablowaniu i montażu. DJI FPV Combo w jednym opakowaniu zawiera wszystko, czego potrzebujesz - złożone i gotowe do lotu. Po prostu włącz i aktywuj drona, aparaturę sterującą oraz gogle, a następnie ciesz się lotem!

Popularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing