Odbiór w Warszawie Warszawa
Firma EMKA Michał Wyrzykowski-Kuć Al. Prymasa Tysiąclecia 62,
01-424 Warszawa (Wola)
Pn - Pt: 10:00 - 17:00
Odbiór w Rybniku Rybnik
Firma MPCOMP ul. Wodzisławska 159,
44-218 Rybnik
Pn - Pt: 10:00 - 16:00
Dane kontaktowe 32 494 30 75 lub 798 465 555 / fotomega@fotomega.pl
paynow Zakupy na raty: Raty CA Raty mBank
Ostatnio oglądane

Kindle Paperwhite Signature Edition (32 GB)

Kindle Paperwhite Signature Edition (32 GB)
  • Kod produktu: 0000001664
  • Towar niedostępny
  • Gwarancja 24 miesiące
869,00 zł z VAT (706,50 zł netto)
Zapytaj naszego doradcy: Zapytaj792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl
Kindle Paperwhite Signature Edition (32 GB)
- Więcej dzięki Signature Edition – wszystko to, co w nowym Kindle Paperwhite, a do tego bezprzewodowe ładowanie, automatycznie dopasowujące się przednie podświetlenie i 32 GB pamięci.
- Zaprojektowany z myślą o czytaniu – ekran zespolony z ramką i antyrefleksyjny wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi umożliwia czytanie jak z prawdziwego papieru.
- Dłuższy czas czytania – jedno ładowanie przez USB-C lub kompatybilną ładowarkę bezprzewodową Qi (sprzedawaną oddzielnie) wystarcza nawet na 10 tygodni.
- Regulowany ekran–teraz z regulowanym ciepłym światłem i automatycznie dostosowującym się przednim podświetleniem dla spersonalizowanego doświadczenia podczas czytania, w dzień i w nocy.
- Więcej książek w większej liczbie miejsc – przechowuj tysiące książek, czasopism i komiksów, zabierz swoją bibliotekę ze sobą.Dotychczas najlepszy Kindle Paperwhite
32 GB pamięci masowej oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione pliki. Bezprzewodowe ładowanie oznacza mniej kłopotów, gdy wyruszasz w podróż. Cieńsze obramowanie oznacza więcej powierzchni czytania. A automatycznie dostosowujące się przednie światło ułatwia czytanie w dzień i w nocy.

Teraz z dłuższą żywotnością baterii
Do 10 tygodni pracy baterii po jednym ładowaniu przez USB-C lub kompatybilną ładowarkę bezprzewodową Qi (sprzedawaną oddzielnie)

Przyjemny dla oczu
Dostosuj odcień wyświetlacza od białego do ciepłego bursztynu lub zaplanuj jego zmianę, aby odkryc swój własny komfort czytania. Kindle Paperwhite Signature Edition posiada również adaptacyjne przednie podświetlenie, które automatycznie dostosowuje jasność ekranu w oparciu o warunki oświetleniowe.

Idź tam, dokąd zaprowadzi Cię Twoja opowieść
Kindle Paperwhite Signature Edition jest lekki, cienki i łatwy w użyciu podczas podróży, dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi książkami w każdej chwili. Dzięki naszemu charakterystycznemu, antyrefleksyjnemu wyświetlaczowi Paperwhite o rozdzielczości 300 ppi – teraz jaśniejszemu o 10% przy maksymalnym ustawieniu w porównaniu z poprzednią generacją – możesz czytać w każdym świetle. A dzięki 32 GB pamięci masowej możesz wszędzie zabrać ze sobą tysiące książek.

Zanurz się
Dzięki wodoodpornemu Kindle Paperwhite Signature Edition możesz czytać i odpoczywać w dowolnym miejscu, także na plaży, przy basenie lub w wannie. Kindle Paperwhite posiada klasę wodoszczelności IPX8, która chroni przed przypadkowym zanurzeniem w wodzie słodkiej na głębokość do dwóch metrów na czas do 60 minut oraz w wodzie morskiej na głębokość do 0,25 metra na czas do 3 minut. Testowany w warunkach laboratoryjnych.

Ogromny wybór
Znajdowanie nowych treści jest łatwe jak nigdy z czytnikiem Kindle. Ciesz się dostępem do tytułów Kindle Exclusive, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Razem lepiej
Zaprojektowane przez Amazon, aby doskonale pasowało do Twojego Kindle Paperwhite, cienkie etui zapewnia stabilne mocowanie. Jest składane, dzięki czemu z łatwością można trzymać urządzenie w jednej ręce. Automatycznie przełącza Twoje urządzenie w stan uśpienia po zamknięciu i wybudza je po otwarciu, co ułatwia powrót do czytaniaSPECYFIKACJA

Wyświetlacz
Technologia wyświetlacza 6,8” Paperwhite firmy Amazon z wbudowanym podświetleniem, 300 ppi, zoptymalizowana technologia frontowa, 16-poziomowa skala szarości.

Wymiary
174 x 125 x 8,1 mm

Waga
207 g
Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Wymagania systemowe
Brak; w pełni bezprzewodowy i nie wymaga komputera do pobierania zawartości.

Pamięć masowa w urządzeniu
32 GB; mieści tysiące książek.

Przechowywanie w chmurze
Bezpłatne przechowywanie w chmurze wszystkich treści z serwisu Amazon.

Żywotność baterii
Pojedyncze ładowanie wystarcza na 10 tygodni pracy, przy półgodzinnym czytaniu z wyłączoną łącznością bezprzewodową i podświetleniem ustawionym na poziomie 13. Żywotność baterii zależy od ustawień podświetlenia i wykorzystania sieci bezprzewodowej.

Czas ładowania
Pełne ładowanie w około 5 godzin z komputera za pomocą kabla USB; pełne ładowanie w mniej niż 2,5 godziny za pomocą zasilacza USB 9 W; pełne ładowanie w mniej niż 3,5 godziny za pomocą dowolnej kompatybilnej podkładki do ładowania bezprzewodowego Qi o mocy 10 W (sprzedawanej oddzielnie).

Łączność Wi-Fi
Obsługuje sieci 2,4 GHz i 5,0 GHz z obsługą zabezpieczeń WEP, WPA i WPA2 przy użyciu uwierzytelniania hasłem lub funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS). Nie obsługuje łączenia się z sieciami Wi-Fi typu ad-hoc (lub peer-to-peer).

Obsługiwane formaty wideo
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, PRC natywnie; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP poprzez konwersję.

Dokumentacja
Więcej o urządzeniach Kindle dowiesz się ze z Podręcznika szybkiej instalacji i Instrukcji Obsługi czytnika Kindle.

Gwarancja i serwis
Kindle Paperwhite jest sprzedawany z roczną ograniczoną gwarancją producenta. Jeśli jesteś konsumentem, ograniczona gwarancja stanowi uzupełnienie Twoich praw konsumenckich i w żaden sposób ich nie ogranicza. Oznacza to, że nawet po wygaśnięciu ograniczonej gwarancji mogą przysługiwać Ci nadal dodatkowe prawa (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumenta, kliknij tutaj). Korzystanie z Kindle podlega warunkom, które znajdziesz tutaj.

W zestawie
Kindle Paperwhite, kabel ładujący USB-C i Skrócona Instrukcja Obsługi.

Wodoodporność
Wodoodporny (IPX8), przetestowany, aby wytrzymać zanurzenie w wodzie słodkiej na głębokość 2 metrów przez 60 minut. Dowiedz się więcej o wodoodpornym Kindle Paperwhite.

Dostępne kolory
CzarnyPopularne w sklepie
LP-E12 zamiennik Obiektyw SONY 55-210 mm Instax Mini 12 Wkłady Instax Olympus M.Zuiko ED 40-150 mm Akumulator LP-E17 zamiennik

© FotoMega.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: DotSell e-marketing