Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

Obiektyw Samyang AF 45mm 1.8 FE Czarny (Sony E)

0000003175

  • Ten produkt wysyłamy w 24h!
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
Obiektyw Samyang AF 45mm 1.8 FE Czarny (Sony E)

1 222,01 zł z VAT (993,50 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
Obiektyw Samyang AF 45mm 1.8 FE Czarny (Sony E)


Ostry obraz w całym kadrze
Na konstrukcję optyczną obiektywu Samyang 45/1.8 składa się z 7 soczewek ułożonych w 6 grup, wśród nich znajduje się jedna soczewka o niskiej dyspersji (ED) oraz dwie soczewki asferyczne. Pozwalają one znacznie ograniczyć zniekształcenia kolorów, tzw. aberrację chromatyczną, dzięki czemu zdjęcia kontrastowych przedmiotów są niemal wolne od zaburzeń kolorów.

Dodatkową zaletą obiektywu Samyang 45mm/1.8 jest niemal całkowite wyeliminowanie wad geometrycznych. Oznacza to, iż fotografowane obiekty zachowają swoje proporjce co czyni z niniejszego instrumentu optycznego idealne narzędzie do wielu dziedzin fotografii od produktowej, przez portretową po reporterską.

Szybki i celny autofokus
Niniejszy obiektyw jest kolejnym obiektywem koreańskiego producenta wyposażonym w moduł odpowiadający za automatyczne ustawianie ostrości. Co niezwykle ważne jest on szybki i precyzyjny, aby ostrość zawsze była ustawiana tam, gdzie życzy sobie fotograf. Ponadto zastosowany moduł wyróżnia się bardzo cichą pracą.

Atrakcyjny wygląd nieostrości
Połączenie ogniskowej 45 mm z dużym otworem względnym oraz 9-listkową przysłoną sprawia, że uzyskanie płytkiej, wręcz "papierowej" głębi ostrości jest niezwykle proste. Ponadto światłosiła f/1.8 pozwoli Ci na wykonywanie zdjęć nawet przy niewielkiej ilości światła co może mieć niebagatelne znaczenie podczas fotografowania nocą.

Świetna optyka
Wykorzystanie wielowarstwowych powłok antyrefleksyjnych pozwoliło uzyskać obrazy o naturalnie nasyconych kolorach ze zredukowanymi do minimum flarami i blikami. Co więcej projektanci dołożyli wszelkich starań, aby zachować kompaktowe.

Rozmiar:
56.1 x 61.8 mm oraz niską wagę (162 g).


Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });