Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

KINDLE PAPERWHITE 4 32 GB - czarny | bez reklam

S

  • Chwilowy brak towaru
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
KINDLE PAPERWHITE 4 32 GB - czarny | bez reklam

739,00 zł z VAT (600,81 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
KINDLE PAPERWHITE 4 32 GB - czarny | bez reklam


Lżejszy bagaż, dalsze podróże
To najcieńszy i najlżejszy jak dotąd Kindle Paperwhite, o eleganckim i nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu możesz wygodnie czytać przez wiele godzin. Charakterystyczny dla modelu Paperwhite antyrefleksyjny wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi umożliwia czytanie jak z prawdziwego papieru. Ponadto posiada dwukrotnie więcej pamięci niż poprzedni model. A jedno naładowanie akumulatora wystarcza na tygodnie, a nie godziny.

Zanurz się
Dzięki nowemu, wodoodpornemu Kindle Paperwhite możesz czytać i odpoczywać w dowolnym miejscu, także na plaży, przy basenie lub w wannie. Paperwhite posiada klasę wodoszczelności IPX8, czyli ochronę przed przypadkowym zanurzeniem w wodzie na głębokość do 2 metrów na okres do 60 minut.

To więcej niż książka
Dostosuj rozmiar tekstu i ciesz się wyraźnymi, ciemnymi, dopracowywanymi manualnie czcionkami. Zalety: maksymalna czytelność i ograniczone obciążenie oczu. Funkcja Whispersync pozwala bezproblemowo przełączać między czytaniem na urządzeniu Kindle i w aplikacji Kindle na tej samej stronie książki (wymaga Wi-Fi).

Wi-Fi
Czytnik Kindle z Wi-Fi to świetny wybór, jeśli masz już w domu szybkie łącze internetowe i skonfigurowany router bezprzewodowy.

Wyświetlacz
Wyświetlacz 6” Amazon Paperwhite, technologia e-ink Carta, wbudowane oświetlenie, 300 ppi, zoptymalizowana technologia czcionek i 16-stopniowa skala szarości.

Rozmiar
167 x 116 x 8,2 mm

Waga
182 g

Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od konfiguracji i procesu produkcyjnego.

Wymagania systemowe
Brak - w pełni bezprzewodowy, pobieranie treści bez komputera.

Pamięć w urządzeniu
8 GB lub 32 GB; Mieści tysiące książek.

Pamięć w chmurze
Bezpłatna pamięć w chmurze dla wszystkich treści Amazon.

Żywotność akumulatora
Jedno naładowanie wystarcza na okres do sześciu tygodni. Wartość ważna w następujących warunkach: pół godziny czytania dziennie, wyłączone połączenie bezprzewodowe i oświetlenie ustawione na 13. Czas pracy akumulatora będzie się różnić w zależności od użycia oświetlenia i łączności bezprzewodowej.

Czas ładowania
Pełne naładowanie w ciągu około 3 godzin za pomocą kabla USB z komputera.

Łączność Wi-Fi
Obsługuje publiczne i prywatne sieci Wi-Fi lub hotspoty korzystające ze standardu 802.11b, 802.11g lub 802.11n z obsługą zabezpieczeń WEP, WPA i WPA2 korzystających z uwierzytelniania hasłem lub Wi-Fi Protected Setup (WPS).

Obsługiwane formaty treści
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, natywny PRC, HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP poprzez konwersję i format audio Audible (AAX).

Dokumentacja
Więcej o urządzeniach Kindle dowiesz się ze z Podręcznika szybkiej instalacji i Instrukcji Obsługi czytnika Kindle.

Gwarancja i serwis
Kindle Paperwhite jest sprzedawany z roczną ograniczoną gwarancją producenta. Jeśli jesteś konsumentem, ograniczona gwarancja stanowi uzupełnienie Twoich praw konsumenckich i w żaden sposób ich nie ogranicza. Oznacza to, że nawet po wygaśnięciu ograniczonej gwarancji mogą przysługiwać Ci nadal dodatkowe prawa (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumenta, kliknij tutaj). Korzystanie z Kindle podlega warunkom, które znajdziesz tutaj.

Zawartość opakowania
Kindle Paperwhite, kabel ładujący USB 2.0 i skrócona instrukcja obsługi.

Wodoodporność
Klasa wodoszczelności IPX8, czyli ochrona przed zanurzeniem w słodkiej wodzie na głębokość do 2 metrów na okres do 60 minut.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });