Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

APARAT SONY ALPHA 7 III BODY

0000003033s

SONY
  • Ten produkt wysyłamy w 24h!
  • Gwarancja 24 miesiące

7 599,00 zł z VAT (6 178,05 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
APARAT SONY ALPHA 7 III BODY


Odwzorowanie scen z realistycznymi szczegółami
Nowo opracowany przetwornik obrazu w technologii BSI i system przetwarzania spełnia różne potrzeby dotyczące fotografowania z wysoką jakością przetwarzania obrazu, jakiej można oczekiwać tylko od aparatu pełnoklatkowego.

Nowy, udoskonalony przetwornik obrazu
Niespotykana prędkość przetwarzania dzięki najnowszej technologii

Nowa wersja przetwornika Exmor R™ CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela
z technologią BSI została połączona z najnowszym procesorem obrazu BIONZ X™ i układem o dużej skali integracji. Zapewnia to dwukrotnie większą szybkość odczytu danych i 1,8 razy większe możliwości przetwarzania danych.

Mniej szumów przy wysokiej rozdzielczości obrazów
Nawet 1,5-stopniowa poprawa jakości obrazu
Zakres ISO rozszerzony do ISO 100–51200 (możliwość rozszerzenia do ISO 50–204800
dla zdjęć).Technologie reprodukcji szczegółów i osłabiania szumów zachowują szczegóły obrazu i obniżają poziom szumów. Wysoka efektywność działania w średnim i wysokim zakresie czułości umożliwia wykonywanie zdjęć z wysoką czułością ISO bez obaw o szumy i jakość obrazu.

Stabilne zdjęcia dzięki 5-osiowej stabilizacji
Technologia stabilizacji o wysokiej precyzji wykorzystuje układ stabilizacji, czujniki żyroskopowe i algorytmy, aby uzyskać zalety 5-stopniowego
czasu migawki w systemie, który koryguje pięć rodzajów drgań aparatu z szeroką gamą obiektywów i daje doskonałą wydajność.

14-bitowy format RAWzapewnia przejścia tonalne
Procesor BIONZ X i układ o dużej skali integracji przetwarzają sygnały w formie 16-bitowej. Procesor wysyła dane w 14-bitowym formacie RAW
w trybie zdjęć cichych lub seryjnych.

[1] Przetwornik obrazu [2] Nowy układ o dużej skali integracji i wysokiej szybkości [a] Przetwarzanie obrazów 16-bitowych

4D FOCUS — działanie AF ewoluuje
Działanie AF zostało ulepszone poprzez wdrożenie i optymalne wykorzystanie tych samych usprawnień AF co w modelu α9, dlatego gdy α7 III rejestruje obiekty wykonujące nieprzewidywalne ruchy, takie jak tancerze, bokserzy i dzikie zwierzęta, nie zgubi ich łatwo.

Niezawodny AF nawet przy jasności EV-3Zaawansowane algorytmy AF pozwalają zachować wysoką precyzję nawet przy niskiej ekspozycji EV-3 i zwiększają niezawodność AF dla ciemnych scen.

AF z detekcją fazy obsługuje obiektywy z mocowaniem A
AF z 693 punktami AF z detekcją fazy w płaszczyźnie ogniskowe pokrywa duży obszar i błyskawicznie reaguje oraz oferuje zalety wysokiej wydajności śledzenia nawet po zamontowaniu obiektywu z mocowaniem A przy użyciu adaptera mocowania LA-EA3.

Funkcja Eye AF to rewolucja w portretach
α7 III umożliwia korzystanie z funkcji Eye AF w trybie AF-C, co zapewnia szybkość i skuteczność wykrywania/śledzenia oczu podczas wykonywania zdjęć. Łatwość utrzymania optymalnej ostrości ruchomych obiektów może zupełnie zmienić zdjęcia portretow.

Szybkie zdjęcia seryjne pozwalają uchwycić ważne chwile
Model α7 III umożliwia wykonywanie serii zdjęć z prędkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE
oraz do 8 kl./s w trybie podglądu obrazu na żywo. Ponadto aparat wykonuje zdjęcia w trybie cichym z prędkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE w maksymalnej rozdzielczości.

Wykonuj zdjęcia seryjne w całkowitej ciszy
Ten aparat umożliwia ciche fotografowanie
z szybkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE. Cisza ma kluczowe znaczenie dla różnych scen, w których nawet najmniejszy hałas może oznaczać utratę szans na idealne zdjęcie.

Fotografowanie bez migotaniaMigotanie sztucznego światła zostanie wykryte, a migawka zsynchronizowana w celu ograniczenia do minimum potencjalnej ekspozycji i niespójności kolorów na zdjęciach wykonywanych z krótkimi czasami otwarcia migawki, a także między zdjęciami seryjnymi.

Lepsze działanie podczas zdjęć seryjnych
Grupę zdjęć wykonanych w trybie serii zdjęć można szybko przejrzeć, usunąć lub zabezpieczyć. Można uzyskać dostęp do ekranu menu i zmienić ustawienia
, a także obsługiwać odtwarzanie obrazów podczas zapisu danych.

Wysoka rozdzielczość 4K HDR Oprócz nowej możliwości nagrywania fantastycznych filmów 4K, 2,4-krotnie wyższe nadpróbkowanie zapewnia nowy profil obrazu HLG (Hybrid Log-Gamma), który jest zgodny z systemem instant HDR.

Bezkompromisowa rozdzielczość obrazu
Odczyt wszystkich pikseli bez łączenia ich pozwala nagrywać filmy 4K
Odczyt pikseli bez łączenia ich w pełnoklatkowym trybie 35 mm umożliwia skondensowanie 2,4-krotności danych dla filmów 4K (QFHD: 3840 x 2160), ograniczając efekt mory i postrzępione krawędzie. Tryb pełnoklatkowy lub Super 35 mm można wybierać zależnie od potrzeb. Nagrania 4K są rejestrowane w formacie XAVC S z przepływnością 100 Mb/s.

Długi czas pracy akumulatora pozwala nagrywać dłuższe filmy
α7 III wykorzystuje akumulator NP-FZ100 charakteryzujący się pojemnością blisko 2,2 razy większą niż akumulator NP-FW50. Pozwala to wykonać 710 zdjęć
po pełnym naładowaniu. Opcjonalna ładowarka BC-QZ1 umożliwia ładowanie szybsze niż przez port USB.

Dwa gniazda na karty pamięci, obsługa UHS-II
Dwa gniazda na nośniki pamięci, w tym jedno obsługujące UHS-II, umożliwiają szybkie zapisywanie danych. α7 III pozwala na jednoczesny lub naprzemienny zapis, osobne dane w formacie RAW/JPEG oraz zdjęcia/filmy i kopiowanie danych pomiędzy kartami.

My Menu: szybszy dostęp do ulubionych funkcji
Zarejestruj w nowym My Menu maksymalnie 30 często używanych elementów, aby zapewnić sobie natychmiastowy dostęp do nich. Dla własnego komfortu możesz stworzyć i dostosować optymalne menu.

Funkcja oceniania
Dzięki tej funkcji możesz oceniać fotografie za pomocą gwiazdek (od 1 do 5) natychmiast po ich wykonaniu. Skorzystaj z ekranu odtwarzania, aby uruchomić tę funkcję, jeśli jest przypisana do niestandardowego przycisku.

Rozbudowane opcje łączności ułatwiają pracę
Gniazdo USB Type-C™ zgodne z USB 3.1 pierwszej generacji zapewnia płynne i bezproblemowe szybkie przesyłanie danych PC Remote w przypadku dużych plików obrazów rejestrowanych podczas fotografowania w połączeniu z komputerem.

Specyfikacja:
Producent: Sony
Liczba pikseli: 24.2
Gniazdo kart pamięci: dwa sloty kart SD
Zakres ISO: 50-204 800
Fotografowanie w trybie ciagłym: do 10 kl/s
mocowanie: Sony
Typ wizjera: XGA OLED TruFinder, rozdzielczość 2.35 mln punktów
Wielkość ekranu: 3"
Ruchomy ekran LCD: Tak
Stabilizacja obrazu: Tak
WI-Fi: tak
Akumulator: NP-FZ100
Żywotność akumulatora: 710 zdjęć po jednym ładowaniu
Złącza: USB, Mini HDMI
Gwarancja: 24 miesiące
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!