Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

Zestaw Marumi MCPL77 DHG + MProtect77 EXUS

  • Gwarancja 24 miesiące

Produkt archiwalny

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Raty mBank
Zestaw Marumi MCPL77 DHG + MProtect77 EXUS


Filtr Marumi MCPL77 DHG

Seria DHG CPL to dedykowane do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowe filtry przepuszczające fale o określonej polaryzacji wobec zadanej płaszczyzny. Wygaszają niechciane refleksy i odbicia światła na wodzie, niebie, szkle i innych płaszczyznach niemetalicznych. Pogłębiają błękit nieba i poprawiają jego kontrast, zwiększa nasycenie kolorów. Filtry zachowują neutralność kolorystyczną. Popularne filtry z serii DHG charakteryzują się dobrą przepuszczalnością światła oraz dobrą skutecznością polaryzacji.

Oprawa typu Slim
Filtr oprawiony jest w cienki pierścień typu slim/wide, dzięki czemu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików, a jej radełkowanie ułatwia nakręcanie / odkręcanie filtra. Filtr jest zakończony gwintem pozwalającym na zamontowanie na nim kolejnego filtra oraz łatwe i pewne mocowanie dekla ochronnego.

Szkło
Tylko profesjonalne filtry posiadają wyczerniony brzeg szkła. Specjalna czarna farba naniesiona na szkło w miejscu jego odcięcia od tafli, gwarantuje skuteczną niwelację flar i refleksów które mogą się pojawiać w trakcie fotografowania w słoneczne dni lub w miejscach z silnymi bocznymi światłami.

Marumi Made in Japan
Marumi to japońska firma z ponad 60-letnią tradycją, której produkty powstają w Nagano, w zagłębiu przemysłu wysokich technologii. Japońska precyzja to gwarancja najwyższej jakości wykonania.

SPECYFIKACJA
Średnica: 77mm
Seria: DHG
Filtry - Rodzaj: PolaryzacyjneFiltr Maruni MProtect77 EXUS

Exus Lens Protect posiada grubsze szkło ochronne niż konwencjonalne filtry, przyzachowaniu cienkiego pierścienia. Dodatkowo chroni obiektyw przed wilgocią, plamami i elektrycznośćią statyczną

EXUS to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi powłokami( hydrofobowa i antystatyczna), dzięki którym woda na powierzchni filtra nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się znacznie wolniej. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji.

EXUS - skrót od słów który  znaczy :
EX -  Experience, oznacza doświadczenie w tworzeniu najlepszych filtrów fotograficznych, które firma Marumi posiada już od ponad 60 lat,
U   -  Ultimate, czyli najlepsze, Marumi tworzy jedne z najlepszych filtrów fotograficznych,
S   - Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z serii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technologia Marumi.
Image result for marumi exus  

  - Filtry z serii EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), zostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej.

  - Doskonały balans kolorów oraz wielopowłokowa konstrukcja gwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

  - Materiał z jakiego wykonane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z serii Super DHG.

  - Zastosowanie powłoki teflonowej wokół gwintu pomoże zwiększyć wydajność smarowania powierzchni, umożliwiając
    płynne mocowanie / odłączanie filtra z obiektywu.


Marumi to japońska firma, która od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu i wytwarzaniu filtrów do aparatów fotograficznych.


SPECYFIKACJA
Średnica: 77mm
Seria: Exus
Filtry - Rodzaj: Ochronne

Dodaj swoją opinię o produkcie
Wybierz ocenę
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!