Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

KARTA SANDISK 64GB SDHC/10 48MB/S

0000002641

SANDISK
  • Towar niedostępny
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
KARTA SANDISK 64GB SDHC/10 48MB/S

59,00 zł z VAT (47,97 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
KARTA SANDISK 64GB SDHC/10 48MB/S

Karty pamięci SanDisk Ultra® oferują dwukrotnie wyższą prędkość2 oraz niespotykaną wydajność podczas nagrywania4, umożliwiając uwiecznienie ulotnych chwil.
Znakomita jakość zdjęć i nagrań

Karty te umożliwiają robienie zdjęć o wysokiej jakości i nagrywanie w rozdzielczości Full HD4 za pomocą kompaktowego aparatu typu wyceluj i pstryknij.
Rób zdjęcia bez obaw o ilość wolnego miejsca

Nasze karty dostępne są w wersjach o pojemności od 16 GB do 64GB1, umożliwiając robienie mnóstwa zdjęć i nagrywanie godzin filmów w rozdzielczości Full HD (1080p)4 bez potrzeby wymiany karty.
Odporne na działanie wody, zmiany temperatury i nie tylko

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC™ and SDXC™ UHS-I6 zostały sprawdzone po kątem odporności na działanie wody, wstrząsów, promieniowania rentgenowskiego, skrajnych temperatur i pola magnetycznego, by chronić zapisane na nich wspomnienia.

DANE TECHNICZNE
Format: SDHC™ (16 GB, 32 GB), SDXC™ (64 GB)
Dostępne pojemności: 16 GB, 32 GB, 64 GB1
Wydajność/prędkość: prędkość odczytu do 48 MB/s*; prędkość zapisu jest niższa
Wymiary: 24 mm × 32 mm × 2,1 mm
Temperatura działania: −25°C do 85°C
Temperatura przechowywania: –40°C do 85°C
Kompatybilność: kompatybilne z urządzeniami wyposażonymi w gniazda SDHC™ i SDXC™ oraz SDHC i SDXC wspierającymi standard UHS
Ochrona: Wbudowany przełącznik zapisu danych zapobiega przypadkowemu usunięciu danych
Etykieta umożliwiająca podpisanie w celu łatwiejszej identyfikacji i organizacji
Dziesięcioletnia gwarancja5

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.

Nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z kartami pamięci SDXC. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z producentem urządzenia. [TYLKO wersje o pojemności 64 GB]

*Odczyt do 48 MB/s; prędkości zapisu są niższe. W oparciu o testy wewnętrzne; wydajność może zależeć od urządzenia głównego. 1 MB = 1 000 000 bajtów.

1. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów. Część pamięci jest niedostępna do zapisu danych.

2. W porównaniu ze zwykłymi kartami pamięci o prędkości zapisu do 5 MB/s. 1 MB=1 000 000 bajtów.

3. Zwykłe karty pamięci o prędkości zapisu do 5 MB/s. 1 MB=1 000 000 bajtów.

4. Wsparcie rozdzielczości wideo Full HD (1920 × 1080) zależne jest od urządzenia głównego, rodzaju pliku i innych czynników. Patrz www.sandisk.com/HD.

5. Patrz www.sandisk.com/wug

6. W celu uzyskania dalszych informacji i zapoznania się z ograniczeniami prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu i zapraszamy na stronę www.sandisk.com/proof.

©2015 SanDisk Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. SanDisk oraz SanDisk Ultra są znakami handlowymi należącymi do SanDisk Corporation, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Znaki i logotypy SDHC i SDXC są znakami handlowymi firmy SD-3C, LLC.


Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });