Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

APARAT PANASONIC DC-GX9 CZARNY + 12-32

0000001764

PANASONIC
  • Chwilowy brak towaru
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
APARAT PANASONIC DC-GX9 CZARNY + 12-32

2 699,00 zł z VAT (2 194,31 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
Panasonic LUMIX DC-GX9 + OBIEKTYW 12-32

Panasonic LUMIX DC-GX9
Kompaktowy bezlusterkowiec idealny do fotografii ulicznej i podróżniczej

GX-9 to kompaktowy aparat z wymienną optyką o doskonałym stosunku wagi i gabarytów do możliwości. Dzięki solidnej a jednocześnie kompaktowej obudowie jest idealnym rozwiązaniem dla osób ciągle będących w ruchu. Doskonale sprawdzi się w fotografii ulicznej , podróżnej czy podczas codziennych spacerów. Szeroko rozbudowane funkcje filmowe i podwójna stabilizacja obrazu sprawiają, że docenią go vlogerzy i osoby zajmujące się filmowaniem.

Najwyższa szczegółowość obrazu dzięki unikalnej matrycy
Sercem aparatu Panasonic DC-GX-9 jest matryca formatu micro 4/3 o rozdzielczości 20 mln pikseli. Dzięki pozbawieniu jej filtra dolnoprzepustowego uzyskany obraz jest pełen szczegółów a odwzorowanie kolorów wierne rzeczywistości. Pracę matrycy wspiera wydajny procesor. To zestawienie czyni z aparatu GX-9 niezwykle szybki i uniwersalny model.

Kadruj jak chcesz, skąd chcesz
Zastosowany w aparacie wizjer elektroniczny możesz ustawić pod dowolnym kątem, podobnie jak wyświetlacz LCD. Uzyskasz w ten sposób ciekawszą perspektywę, zrobisz zdjęcie w tłumie czy wygodnie nagrasz film.  Dodatkowo na wizjer aparatu możesz założyć opcjonalną muszlę oczną DMW-EC5 ułatwiającą kadrowanie w ostrym słońcu oraz z nietypowych perspektyw.

Podwójna stabilizacja
Zastosowana w korpusie aparatu 5-osiowa stabilizacja obrazu pozwoli ustabilizować obraz nawet podczas korzystania z długich obiektywów. Noszenie statywu staje się więc zbędne a mobilność pozwala pozbyc się ograniczeń. Co więcej, stabilizacja zastosowana w aparacie współgra ze stabilizacją w obiektywie.

Pobudź wyobraźnię
Panasonic Lumix DC-GX9 posiada szereg oryginalnych filtrów efektowych umożliwiając uzyskanie niecodziennych efektow już na etapie tworzenia zdjęcia. Co więcej wybrany efekt możesz zobaczyć w wizjerze lub na ekranie jeszcze przed naciśnięciem spustu. Wybierz ciekawy filtr (np. L.Monochrome i efekt ziarna) i rób niecodzienne zdjęcia bez konieczności obróbki w programach graficznych.

Zatrzymaj chwilę w najlepszym momencie dzięki 4K Photo
W fotografii liczy się decydujący moment. Dzięki funkcji 4K Photo możesz nagrać krótki, jedno sekundowy film a następnie wyodrębnić z niego pojedynczą klatkę zapisując ją w formacie jpg. To tak jak byś robił 30 zdjęć w ciągu sekundy. Nagraj sekwencję filmową, wybierz idealny moment i ciesz się zdjęciem w rozdzielczości 4K.

Stylowa i kompaktowa obudowa
Panasonic Lumix DC-GX9 pomimo zaawansowanych możliwości jest mały, lekki i poręczny pozwalając na "wtopienie" się w tłum i fotografowanie bez zwracania na siebie uwagi. Szereg dostępnych obiektywów i akcesoriów dodatkowych pozwoli zbudować zestaw idealny do wszelkiego rodzaju zastosowań, od fotografii ulicznej po portrety, krajobraz, przyrodę czy zdjęcia rodzinne.

Funkcje dodatkowe
Panasonic Lumix GX-9 oprócz kluczowych dla jego specyfikacji funkcji został wyposażony w szereg ciekawych, rzadziej używanych funkcji. Wśród nich znajdują się m.in:
Post Focus  - funkcja pozwalająca na wykonanie zdjęć z możliwością wyboru ostrości już po zrobieniu zdjęcia. Możesz więc zrobić zdjęcie i zdecydować gdzie znajdzie się punkt ostrości.
Wi-Fi - sluży do komunikacji z aparatem i pozwala zarówno na przesyłanie zdjęć do smartfona / tabletu jak i sterowanie aparatem z urz ądzeń mobilnych


OBIEKTYW 12-32
Przeznaczenie    
Budowa obiektywu    
8 elementów w 7 grupach (3 soczewki asferyczne, 1 soczewka ED)
Powłoka Nano     -
Podstawa     Micro mocowanie standardu Cztery Trzecie
Optyczny stabilizator obrazu O.I.S.     Tak (MEGA O.I.S.)
Długośc ogniskowej     f=12-32 mm (jako ekwiwalent aparatu 35 mm, 24-64 mm)
Rodzaj przysłony     7 listków przysłony / Przysłna kołowa
Maksymalna przysłona     F3,5 (Wide) - F5,6 (Tele)
Minimalna przysłona     F22
Najmniejsza odległość dla ustawienia ostrości     0,20 m/0,66 ft (w zakresie ogniskowej 12-20 mm) / 0,30 m/0,98 ft (w zakresie ogniskowej 21-32 mm)
Maksymalne powiększenie     Około 0,13x / 0,26x (jako odpowiednik aparatu 35mm)
Dane ogólne     Kąt podglądu     Od 84°(Wide) do 37°(TELE)
Rozmiar filtra     37 mm / 1,5 cala
Maks. średnica     φ 55,5 mm / 2,2 cala
Długość całkowita     Około 24 mm / 0,94 cala (od początku obiektywu do podstawy mocowania)
Masa     Około 70 g (bez pokrywki obiektywu, osłony mocowania obiektywu)
Standardowe wyposażenie     Osłona obiektywu, osłona tylna obiektywu
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });