Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

OBIEKTYW PANASONIC 35-100 LUMIX G VARIO CZARNY OEM

0000002899

PANASONIC
  • Chwilowy brak towaru
  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
OBIEKTYW PANASONIC 35-100 LUMIX G VARIO CZARNY OEM

799,00 zł z VAT (649,59 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
LUMIX G VARIO 35-100 mm / F4.0-5.6 ASPH. / MEGA O.I.S.(H-FS35100) wersja OEM

Ultrakompaktowe wymiary w stylowej, wysuwanej konstrukcji. Nowy teleobiektyw zmiennoogniskowy do aparatów cyfrowych w standardzie Mikro Cztery Trzecie.

Obiektyw oferujący wysoką jakość zdjęć został zaprojektowany w zadziwiająco kompaktowej, metalowej formie i pomimo dość uniwersalnego zakresu ogniskowych 35–100 mm (odpowiednik 70–200 mm w standardzie 35 mm) posiada chowaną konstrukcję. Dzięki łatwości przenoszenia jest on przydatny do różnych ujęć, w tym portretów i zbliżeń z efektownie rozmytym tłem.

Ten obiektyw o 12 elementach optycznych w 9 grupach cechuje równomierna jakość, doskonały kontrast zarówno na środku, jak i przy brzegach kadru, zrównoważona jasność w całym zakresie ogniskowych, jak również wysoka rozdzielczość. Obiektyw wyposażony jest w aż dwie soczewki typu ED (ultraniska dyspersja), które pozwalają skutecznie wyeliminować aberrację chromatyczną. Soczewka asferyczna jest odpowiedzialna za wysokie parametry optyczne przy jednoczesnym znaczącym zmniejszeniu gabarytów całego obiektywu.

Poprzez skuteczną kompensację drgań dłoni system stabilizacji MEGA O.I.S. (Optical Image Stabilizer) umożliwia łatwe robienie wyraźnych zdjęć nawet przy niewielkim otworze przysłony.

Model posiada zaawansowany system wewnętrznego ostrzenia obrazu, zapewniający doskonałą rozdzielczość i kontrast w zakresie od pełnego powiększenia do nieskończoności. Zastosowanie silnika krokowego oznacza płynne i ciche działanie systemu autofokusa zarówno przy fotografowaniu, jak i przy nagrywaniu filmów. Po zamocowaniu obiektywu do jednoobiektywowego cyfrowego aparatu bezlusterkowego (DSLM - Digital Single Lens Mirrorless) z serii LUMIX G możliwe jest skorzystanie z kontrastowego systemu autofocus o wysokiej precyzji i prędkości działania.

Siedem listków przysłony oznacza okrągły kształt otworu obiektywu. W przypadku fotografowania przy szeroko otwartej przysłonie zapewnia to atrakcyjny i płynny wygląd obszarów rozmycia. Posiada również solidne metalowe mocowanie bagnetowe oraz soczewki pokryte wieloma powłokami, które niwelując efekt poświaty i odblasków, skutecznie podnoszą optyczne walory obiektywu.

Obiektyw jest stylistycznie dopasowanym do cyfrowych jednoobiektywowych aparatów bezlusterkowych (DSLM), w szczególności z serii GM, takich jak nowe modele DMC-GM5 lub DMC-GM1.SPECYFIKACJA

Rodzaj Zmiennoogniskowy
Typ obiektywu Teleobiektyw
Przeznaczenie Panasonic , System Mikro 4/3
Średnica filtra [mm] 46
Powiększenie x0.11
Ogniskowa [mm] 35 - 100
Minimalna przysłona 22
Maksymalna przysłona f/4 - f/5.6
Listki przysłony 7
Kąt widzenia [stopnie] 34 - 12
Dystans minimalny [cm] 90
Konstrukcja 1 soczewka asferyczna , 2 soczewki ED , 12 elementów w 9 grupach
Stabilizator obrazu Optyczny, MEGA O.I.S.
Fizyczne  
Długość [mm] 50
Średnica [mm] 55.5
Waga [g] 135
Ogólne  
Linia Lumix G Vario
Kolor Czarny
Załączone wyposażenie Dekiel przedniej soczewki, Dekiel bagnetu, Osłona przeciwsłoneczna
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });