Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

BRAUN BT7040 maszynka do włosów/brody + Gillette Fusion 5

0000002678

  • {JEZYK_10101}
  • Gwarancja 24 miesiące
BRAUN BT7040 maszynka do włosów/brody + Gillette Fusion 5

Produkt archiwalny

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Raty mBank
TRYMER BRAUN BT7040

39 ustawień długości i nietępiące się ostrza zapewniają maksymalną precyzję

Dzięki dwóm nasadkom i precyzyjnemu pokrętłu z 39 ustawieniami długości (od 0,5 do 20 mm) można w dowolny sposób przycinać zarost lub strzyc włosy. Trymer do zarostu Braun wyposażono w nietępiące się, metalowe ostrza, nasadkę minigolarki z folią tnącą i nasadkę trymera precyzyjnego. W prezencie dołączona jest maszynka Gillette Fusion5 ProGlide do golenia na gładko.

Nasadka z grzebieniem o krótkich zębach służy do strzyżenia krótkiego i średniego zarostu (0,5 – 10 mm), a także włosów. Po jej zdjęciu uzyskuje się efekt jeszcze krótszego zarostu (0,5 mm). Precyzyjne pokrętło z odstępami co 0,5 mm umożliwia ustawienie pożądanej długości.

Nasadka z dłuższymi zębami (11-20 mm) służy do stylizacji dłuższego zarostu oraz strzyżenia włosów.

Po zdjęciu grzebienia, można za pomocą trymera tworzyć precyzyjne linie i kontury na policzkach i szyi. Na mniejszych obszarach można posłużyć się nasadką do strzyżenia precyzyjnego.

Maszynką Gillette Fusion5 ProGlide można ogolić na gładko szyję, policzki i twarz. Na mniejszych obszarach można w tym celu posłużyć się minigolarką z folią.

Silnik z wbudowanym czujnikiem firmy Braun utrzymuje stałe obroty nawet przy przycinaniu grubych i splątanych włosów. Dzięki najwyższej jakości ostrzom osiągane są perfekcyjne rezultaty już za pierwszym razem, bez narażania na nieprzyjemne ciągnięcie i szarpanie włosów.

Pełne naładowanie zajmuje 1 godzinę i zapewnia 100 minut precyzyjnego strzyżenia. 5-minutowe, szybkie ładowanie wystarcza na jedno strzyżenie.

Nadaje się do mycia - Łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą.

W zestawie z trymerem Braun BT7040 znajdują się dwa grzebienie: pierwszy do przycinania zarostu 1-10 mm, drugi do strzyżenia włosów 11-20 mm, precyzyjny trymer, mała golarka z folią, baza ładująca, maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide, szczoteczka do czyszczenia, ładowarka SmartPlug oraz kosmetyczka z zamkiem.


GWARANCJA PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

$('.ca-raty img').attr('src', 'theme/img/raty-ca.png'); });