Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

Gra PS3 Little Big Planet 2 PL Essentials NOWA

  • Gwarancja 24 miesiące

Produkt archiwalny

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Raty mBank
Dwa lata po premierze LittleBigPlanet (2008 rok) twórcypodjęli próbę poprawienia gry uznawanej za niemal doskonałą.„Kontynuacja” nie jest w tym przypadku najlepszym słowem. LittleBigPlanet 2 to bardziej ewolucja pomysłów z pierwszej części. Gra platformowa stałasię w pełni funkcjonalną platformą do projektowania gier.

W porównaniu z pierwowzorem fabuła głównej kampanii w LBP2 została znacznie poszerzona. Tym razem Sackboy przeżywa przygody nietylko na tytułowej MałejWielkiejPlanecie, ale w całej Galaktyce. Głównybohater zassany zostaje przez nadprzestrzenny, międzywymiarowy1800-watowy odkurzacz. Z pomocą przychodzi mu jednak Larry Da Vinci,stojący na czele „Sojuszu” - na poły tajnej, na poły zorganizowanejgrupy próbującej ocalić wszechświat przed zassaniem w trzewia maszyny. WLBP2 Sackboy poznaje nowych przyjaciół i zyskuje cały zestawprzydanych akcesoriów, jak chociażby lina z hakiem, umożliwiającaporuszanie się na wzór bohatera Bionic Commando.

Zaimplementowana kampania to jednak zaledwie wisienka na torcie, który w LittleBigPlanet2 stanowią nowe i udoskonalone narzędzia do tworzenia własnych poziomów, a w zasadzie całych gier. Druga część MałejWielkiejPlanety pozwala bowiem opracować niemal dowolną dwuwymiarową grę – od wyścigów,poprzez strzelaninę, platformówkę, a na symulatorze kuchennymskończywszy.

Każdy z tworzonych poziomów może być zasiedlony Sackbotami, czylibohaterami niezależnymi. Ich wygląd, kształt czy rozmiar możnadostosować według uznania. Podobnie jest z zachowaniem. Sackboty mogąbyć przeciwnikami albo sprzymierzeńcami graczy.

Nowością w LBP2 jest możliwość tworzenia inteligentnychmaszyn, pojazdów a nawet łamigłówek w oparciu o płytki drukowane, naktórych mogą być montowane różne przełączniki. Po podłączeniu domaszyny, kieruje się ona zaprogramowaną logiką. Płytki drukowane majązresztą szersze zastosowanie. Dzięki narzędziu Direct Control Seat mogąone modyfikować działanie kontrolera.

Ciekawą opcją jest możliwość tworzenia filmowych przerywników,teledysków a nawet całych filmów z wykorzystaniem zaopatrzonych w kamerySackbotów.

Największy atut serii LittleBigPlanet stanowi niezwyklekreatywna społeczność graczy. W ciągu dwóch lat od premiery pierwszejczęści gry stworzyli oni ponad 2 mln poziomów.

Twórcy drugiej odsłony serii zadbali też, by publikowanie poziomówopracowanych przez fanów gry było jeszcze łatwiejsze. Nowością jest naprzykład funkcja Activity Stream, pozwalająca na bieżąco śledzićdokonania znajomych i ulubionych autorów. Całkowicie przebudowany zostałteż mechanizm wyszukiwania interesujących poziomów stworzonych przezgraczy. Z wybranych gier tworzyć można własne playlisty. Każdy autor istworzony przez niego poziom już na starcie zyskują własną stronęinternetową.

LittleBigPlanet to seria, dla której wiele osób decyduje siękupić konsolę PlayStation 3. Druga część przygód Sackboya z poprawionąoprawą audiowizualną, ciekawą kampanią i całą paletą narzędzi dotworzenia własnych poziomów to kolejna próba zacierania granic pomiędzygraczami i twórcami gier.

Tryb gry: single / multiplayer

Tryb multiplayer: Internet/ wspólny ekran

Nośnik: 1 BD

Wykorzystuje: PlayStation Network
Dodaj swoją opinię o produkcie
Wybierz ocenę
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

Zamknij