Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

Odkurzacz Philips PerformerPro ECO F C9197/91 Czarny darmowa dostawa

0000002532

PHILIPS
  • Chwilowy brak towaru
  • Gwarancja 24 miesiące

629,00 zł z VAT (511,38 zł netto)

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

CA Raty Raty mBank
  • Typ odkurzacza Workowy
  • Moc silnika 650 W
  • Filtr wylotowy HEPA H13
  • Typ rury Teleskopowa
  • Funkcje Technologia AirflowMax
  • Dodatkowe informacje Worki s-bag Ultra Long Performance, Łączenie SmartLock, Obrotowe złącze węża, Długi uchwyt z przełącznikiem powietrza, Nasadka TriActiveMax 3 w 1, Uszczelnienie HEPA AirSealNajwyższa efektywność, mniejsze zużycie energii

Dzięki potężnemu silnikowi o wysokiej wydajności oraz technologii AirflowMax odkurzacz Philips PerformerPro FC9197/91 utrzymuje wysoki poziom przepływu powietrza gwarantując dużą moc ssania. W efekcie odkurzacz zapewnia idealne efekty sprzątania niezależnie od stopnia napełnienia worka. Philips PerfomerPro FC9197/91 został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu maksymalnej wydajności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A, ponadto osiąga najwyższą klasę skuteczności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!


Technologia AirflowMax

Silnik o wysokiej wydajności zapewnia optymalny przepływ powietrza zużywając przy tym mniej energii. W połączeniu z dedykowaną nasadką zapewnia najlepsze wyniki w zakresie zbierania kurzu. Zastosowana w odkurzaczu Philips PerformerPro FC9197/91 technologia AirflowMax maksymalizuje przepływ powietrza, dzięki czemu worek rozwija się równomiernie się. To rozwiązanie sprawia, iż w miarę napełniania worka moc ssania utrzymuje się na wysokim poziomie.

Nasadka TriActiveMax 3 w 1

Nasadkę TriActiveMax 3 w 1 stworzono, aby zmaksymalizować skuteczność zbierania kurzu poprzez idealne przyleganie do podłogi. Proces odkurzania odbywa się w trzech skutecznych krokach: 1) Specjalnie zaprojektowana stopa delikatnie „otwiera” dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Duże cząsteczki zostają wessane przez duży otwór z przodu. 3) Zamiata i zasysa kurz oraz brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.


Uszczelnienie HEPA AirSeal i filtr HEPA13

Filtr HEPA13 i uszczelnienie AirSeal wyłapuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zapewnia ochronę przed kurzem i czyste powietrze, które jest wolne od alergenów. Filtr HEPA 13 oczyszcza powietrze wylotowe z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę przyjazną alergikom. Odkurzacz Philips PerformerPro FC9197/91 z filtrem HEPA 13 został nagrodzony znakiem jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny chorym na alergię.

Łączenie SmartLock

Unikalne złącze Philips SmartLock znajdujące się na nasadkach i rurze teleskopowej umożliwia łatwe łączenie i rozłączanie tych elementów podczas sprzątania. Połączenie SmartLock pozwala na intuicyjne regulowanie długości rury teleskopowej do preferowanej wysokości. Ergonomiczny uchwyt jest wygodny w użytkowaniu, a jego wyjątkowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca. Przełącznik powietrza umożliwia regulowanie mocy ssania bez konieczności schylania się.

Wygodne manewrowanie

Odkurzacz Philips PerformerPro FC9197/91 posiada szereg funkcjonalności gwarantujących wygodę użytkowania. Obrotowe gniazdo węża 360Flex obraca się o 360 stopni, dzięki czemu mozliwe jest swobodne manewrowanie wężem odkurzacza w całym domu. Zasięg 11 m pozwala na czyszczenie większych powierzchni bez konieczności przełączania wtyczki między gniazdkami. Dzieki specjalnie zaprojektowanej komorze worka o pojemności aż 5 litrów możesz sprzątać dłużej bez konieczności wymiany worka.

Worki s-bag Ultra Long Performance

Bardzo pojemny, 5-litrowy worek s-bag Ultra Long Performance gwarantuje niezrównane efekty odkurzania przez jeszcze dłuższy czas. Wykonany z najwyższej jakości wielowarstwowego, niezatykającego się materiału, worek s-bag Ultra Long Performance zapewnia bezkompromisową moc ssania i filtrację przez cały czas. Ponadto można wykorzystywać go o 80% dłużej niż standardowy worek na kurz.


Zapoznaj się z poniższym materiałem filmowym i dowiedz się więcej na temat zalet oraz szczegółów odkurzacza Philips PerformerPro FC9197/91. Zawarty poniżej film ma charakter poglądowy produktu.
 Specyfikacja
    Typ odkurzacza     Workowy
    Moc silnika     650 W
    Klasa efektywności energetycznej     A
    Klasa reemisji pyłu     A
    Klasa skuteczności czyszczenia dywanu     C
    Klasa skuteczności czyszczenia twardej podłogi     A
    Filtr wylotowy     HEPA H13
    Pojemność worka/zbiornika     5 l
    Typ rury     Teleskopowa
    Funkcje     Technologia AirflowMax
    Dodatkowe informacje     Worki s-bag Ultra Long Performance
Łączenie SmartLock
Obrotowe złącze węża
Długi uchwyt z przełącznikiem powietrza
Nasadka TriActiveMax 3 w 1
Uszczelnienie HEPA AirSeal
    Dołączone akcesoria     Ssawka szczelinowa
Końcówka do twardych podłóg
Szczotka i mała nasadka 2 w 1
    Poziom hałasu     78 dB
    Długość przewodu     8 m
    Zasięg działania     11 m
    Całkowite roczne zużycie energii     27,8 kWh
    Kolor     Czarny
    Wysokość     30 cm
    Szerokość     31 cm
    Długość     50 cm
    Waga     5 kg
    Gwarancja     24 miesiące (gwarancja producenta)
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj swoją opinię o produkcie
Wybierz ocenę
Przepisz kod:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!