Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

NAWIGACJA NAVMAN 5000 LM Europa

0000002258

  • Gwarancja 24 miesiące

Produkt archiwalny

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Raty mBank
Nawigacja Navman 5000 LM
Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Navman 5000 LM oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy. Nowe ulice, nowe adresy? Navman 5000 LM poprowadzi Cię do celu.

Nawigacja Navman 5000 LM oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras, takie jak SmartRoutes™ i Planowanie podróży, które umożliwiają wybranie najlepszej trasy.
 
Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Nawigacja Navman 5000 LM wyposażona jest w duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 5” i rozdzielczości 480 x 272 px. Szeroki ekran o przekątnej 5" zapewnia przestrzeń wyświetlania wiekszą o 32% w porównaniu do nawigacji z ekranami o przekątnej 4,3". Dzięki temu zyskujesz większy komfort, mapy lepiej widoczne, a przyciski większe i łatwiej dostępne.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.
 
Mapa TeleAtlas Europe Plus
Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TeleAtlas. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej, nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TeleAtlas to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TeleAtlas Europe Plus i ruszaj w drogę.

Mapy TeleAtlas są używane w najlepszych urządzeniach nawigacyjnych na rynku. Są zainstalowane między innymi w nawigacjach Mio oraz TomTom.

Mapy TeleAtlas Europe Plus obejmują następujące 44 państwa Europy:
Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.
 
System operacyjny Windows CE 6.0
Windows CE  to uniwersalny system operacyjny, ceniony przez użytkowników na całym świecie. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Kompatybilny z wieloma popularnymi mapami, takimi jak: MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D
Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Nawigacja Navman 5000 LM w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Poruszanie się po skomplikowanych węzłach drogowych nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie, gdy pokonujesz je pierwszy raz. Widok skrzyżowań w 3D pozwala lepiej zorientować się w okolicy i zobaczyć zbliżające się skrzyżowanie z lotu ptaka. To daje Ci lepszą widoczność i zwiększa pewność siebie podczas jazdy.

Oprogramowanie Navman 5000 LM oferuje również realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Funkcja LearnMe Pro
Funkcja LearnMe Pro monitoruje i zapamiętuje Twój styl jazdy. Dzięki temu nawigacja może zaproponować trasę dopasowaną do Twoich preferencji.
Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.
Technologia Smart Routes wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co umożliwia optymalizację procesu wyznaczania trasy.
 
Planowanie podróży
Nawigacja Navman 5000 LM posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Navman. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Idealna funkcja dla przedstawicieli handlowych i zapalonych turystów. Pozwala zaplanować podróż w oparciu o wybrane przez Ciebie miejscowości. Ustaw adres końcowy, dodaj lokalizacje pośrednie i ruszaj bezpiecznie do celu.
Nawigacja posiada również funkcję symulacji trasy w tuneli, dzięki czemu pozwala Ci śledzić trasę przez całą podróż.
 
Baza fotoradarów
Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.
Preinstalowana baza danych fotoradarów pozwoli Ci trafić bezpiecznie i bez problemów do celu.*
* Baza danych ważna przez okres próbny, który trwa 3 miesiące. Po tym okresie, aby korzystać z bazy danych, wymagana jest płatna subskrypcja.

Wypowiadanie nazw ulic
Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.
 
Asystent parkowania
Odwiedzasz obce miasto i nie wiesz, gdzie możesz zaparkować? Asystent parkowania wyświetli Ci listę dostępnych miejsc parkingowych w promieniu 1 km od celu, do którego zmierzasz. Możesz więc zapomnieć o żmudnych poszukiwaniach miejsca parkingowego.

Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.


SPECYFIKACJA
Mapy Polska
Europa
Funkcje nawigacji Asystent parkowania
Komunikaty głosowe
Znajdź mój samochód
Tryb pieszy
Widok skrzyżowań w 3D
Wyznaczanie trasy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Asystent pasa ruchu
Informacje o fotoradarach
Typ wyświetlacza Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza 5"
Rozdzielczość wyświetlacza 480 x 272 px
Moduł Bluetooth Brak
Procesor Mstar 800 MHz
Rodzaje wejść / wyjść Mini USB - 1szt.
Wyjście słuchawkowe (3,5 mm) - 1 szt.
Dodatkowe informacje Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość 86 mm
Szerokość 135 mm
Grubość 14 mm
Waga 160 g
Akcesoria w zestawie Uchwyt do zamontowania na szybie
Ładowarka samochodowa
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Dodaj swoją opinię o produkcie
Wybierz ocenę
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

Zamknij