Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

GRA No Man's Sky PS4

0000002232

SONY
  • Gwarancja 24 miesiące

Produkt archiwalny

Potrzebujesz fachowej porady specjalisty? 792 465 126 lub 32 494 30 75 fotomega@fotomega.pl

Raty mBank
No Man's Sky to gra niezależna autorstwa studia Hello Games, twórców serii Joe Danger. Jest to rozbudowana produkcja z otwartym światem, w której możemy przemierzać przestrzeń kosmiczną.

Rozgrywka opiera się na eksploracji całego układu gwiezdnego, z wieloma planetami, posiadającymi własny ekosystem, atmosferę i mieszkańców. Głównym środkiem lokomocji są pojazdy kosmiczne, służące do przemieszczania się pomiędzy obiektami niebieskimi. Znajdując się już na danej planecie, można zwiedzać ją chodząc, biegając czy też pływając.

Tytuł posiada zaawansowany system destrukcji, umożliwiający, np. zrobienie wyrwy w meteoroidzie i przeleceniu przez utworzoną szczelinę. Jego efekty można zaobserwować także w czasie walki.


No Man's Sky

Sam odkryj nieskończoność!

Wyrusz z peryferiów kosmosu i odpowiedz na tajemnicze wezwanie z samego centrum galaktyki.

Zaplanuj kurs w żyjącym, zmiennym wszechświecie o niespotykanej skali. Odkryj nowe planety spośród możliwych 18 446 744 073 709 551 616 kombinacji. Zbadaj nowe gatunki, zbieraj cenne surowce i na zawsze odciśnij swoje piętno na kosmicznych krainach. Zaznacz je na mapie galaktycznej, aby mogli je odwiedzić także inni kosmonauci.

Możesz zostać kupcem, odkrywcą, łowcą nagród, górnikiem, piratem albo kimkolwiek zechcesz. Zgromadź fortunę i ulepszaj swój statek oraz wyposażenie. Wraz ze zbliżaniem się do celu, twoja podróż będzie trudniejsza, a ty weźmiesz udział w kosmicznych bitwach na ogromną skalę. Musisz dążyć do prawdy, znajdującej się w samym centrum kosmosu.


Główne cechy:

    Przyjmij dowolną rolę i odciśnij swoje piętno na galaktyce - od wrogiego pilota myśliwca, przez łowcę nagród lub pirata, aż po pokojowo nastawionego kupca, górnika czy odkrywcę.
    Zarabiaj kredyty, ulepszaj swój statek, silniki i wyposażenie - im dalej w kosmos wyruszysz, tym bardziej niebezpieczna stanie się twoja misja.
    Odkryj tętniącą życiem galaktykę, pełną konwojów handlowych, przemytników, policji i armii galaktycznych, gotowych do akcji. Zawiązuj sojusze albo rywalizuj z każdym, kogo napotkasz.


Charakterystyka

Platforma  PlayStation 4

Producent  Hello Games

Wydawca    Sony Computer Entertainment

Wydawca PL Sony Computer Entertainment Polska

Wersja językowa  Polska

Gatunek    akcja , co-op , FPP (First-Person Perspective) , Science-fiction

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)  Online , Przemoc , 7

Techniczne

Rodzaj Gra

Tryb gry  Massive online multiplayer

Tryb multiplayer Internet

Dodaj swoją opinię o produkcie
Wybierz ocenę
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!

Zamknij