Informacja

32 494 30 75 lub 792 465 126

fotomega@fotomega.pl

APARAT OLYMPUS E-M5 III CZARNY + 12-45 PRO F4

Opublikowano dnia 30-11-2021
Zestaw OM-D E-M5 Mark III + M.Zuiko Digital ED 12‑45mm F4 PROSystem OM-D jest o połowę mniejszy i o połowę lżejszy od innych systemów z wymiennymi obiektywami. Największą przewagą Olympusa jest niezwykła mobilność osiągnięta dzięki kompaktowej budowie korpusów i obiektywów.
Połączenie doskonałych obiektywów o wysokiej rozdzielczości optycznej z wydajną stabilizacją obrazu daje w efekcie możliwość tworzenia najwyższej jakości, ostre filmy (i zdjęcia) niezależnie od okoliczności w jakich nagrywamy materiał. Mimo że korpus OM-D E-M5 Mark III jest zaskakująco mały, ma do zaoferowania wiele najnowszych rozwiązań technologicznych i jest idealnym wyborem dla każdego entuzjasty vlogowania.

Jeden kompaktowy i lekki obiektyw o dużych możliwościach.

Konstrukcja optyczna obiektywu M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 Pro została odziedziczona po M.Zuiko ED 12-40mm F2.8 PRO, który znany jest ze swoich doskonałych parametrów optycznych. Przemyślana budowa układu optycznego w M.Zuiko Digital ED 12-45mm F4.0 PRO pozwala, mimo kompaktowej i lekkiej konstrukcji, osiągnąć duży zakres ogniskowych od szerokiego kąta 24 mm do telefoto 90 mm (odpowiednik dla 35 mm). Małe i lekkie soczewki odpowiadające za ostrość pozwalają na szybką i precyzyjną pracę autofokusa niezależnie od dynamiki ruchu fotografowanego obiektu. Soczewki asferyczne i powłoki ZERO (Zuiko Extra-low Reflection Optical) znacznie redukują flary i odblaski, pozwalając na uzyskiwanie wyraźnych i ostrych zdjęć o najwyższej jakości. Minimalny spadek ilości światła na krawędziach pozwala na uzyskiwanie doskonałych efektów i najwyższej jakości na całej powierzchni zdjęcia.

Niezwykłe możliwości makro
M.Zuiko ED 12-45 mm F4.0 PRO jest obiektywem z niezwykłymimożliwościami makro dzięki maksymalnemu powiększeniu 0,24 x (odpowiednik 0,5 x dla klatki 35 mm) dla wszystkich wartości zoom. Minimalna odległość ustawienia ostrości wynosi 12 cm przy szerokim kącie oraz 23 cm przy telefoto. Do dyspozycji są także funkcje makro, takie jak Focus Stacking2, który pozwala stworzyć bezpośrednio w aparacie zdjęcie z szerszą głębią ostrości rozciągającą się od pierwszego planu aż do tła.

Doskonałe zestawienie
Nowy, uniwersalny obiektyw zoom jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność, wykorzystując minimum sprzętu. Pasuje doskonale do OM-D E-M5 Mark III, który jest tak samo uniwersalny, kompaktowy i lekki. Wyposażony w uszczelnioną konstrukcję, wydajny autofokus oraz doskonałą stabilizację obrazu, a także funkcje fotograficzne, które pozwalają uzyskiwać doskonałej jakości zdjęcia, oferuje fotografom i filmowcom szeroki zakres kreatywnych możliwości.


Galeria
Sklep ze sprzętem fotograficznym FotoMega

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa uznanie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi.

Ze wszystkich sił będziemy starać się być dla Państwa przyjaznym e-sklepem, aby nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu - łap informacje o promocjach i nowościach prosto na e-mail!